2733
2734
سلام من اومدم دیروز رفتم سونوی فولیکولاز دیروزه دارم گریه میکنم ، همش میگم خدایاااااا چرا من ؟ تا همینجاش بسم نیست ! کیست داشتن و پلی کیستیک بودن بسم نبود !  این دیگه چه مرضی بود افتاد به جونم . دیگه امیدی به بچه داشتن ندارم ، میدونم چند سال دیگه هم شوهرم طلاقم میده  دکترم هم تا شنبه نیست ، شنبه میبرم پیشش ببینم چه خاکی توی سرم کنم

مهیا جون عزیزم میدونم انتظار خیلی بد هستش ولی بسپار بخدا این حرفا چیه طلاقو فلان الان دیگه بچه دار نشدن محاله ته تهشم حالا بچه نباشه مگه همه ما ازدواج کردیم که فقط بچه دار بشیم 

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

مهیا جون احتمالا حجمش زیادهعزیزم وقتی گفته مشکوک یعنی اصلا حالت شدیدی نداشته ک قطعی بتونه بگه اندومتریوز، یا نیس یا اگرم هس شدید نیس که بخواد مشکل ساز بشه، توکلت برخدا باشه باور کن فقط خدا باید بخواد بقیه چیزا حاشیه اس

اندومتریوز چیه؟

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوستای خوبم ، صفورا ، سهیلا ، مهفام و افسانه جون ، از همتون ممنونم که هستید 

فقط به شماها گفتم حتی مامانم نمیدونه ، دارم از بغض میمیرم ، دیشب انقدر گریه کردم تا خوابم برد

توروخدا دعام کنید

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...
نمی تونم عکس بفرستم ولی مینویسم چیا نوشته بود : سایز و نمای رحم نرمال ، سایز تخمدان نرمال ، ضخامت آندومتر 13مایع آزاد دیده شد ، دو تا تخمک آزاد شده 16 و 12 بیشتر از 5 تا فولیکول در هر تخمدان راست : 14-11-11-9-5 و کوچکترچپ :9-9-8-8-و کوچکترکیست ساده در تخمدان چپ 28 میلی مترکیست های هایپواکوییک دیواره نازک در هر دو نخمدانراست :24-21-11چپ:15که می توانند اندومتریا باشند .

مهیا جون تخمک آزاد داری اقدامتو کن ان شاا...باردار میشی همین ماه

2728

کیمیا جون آخه آزادا هم کوچیکن

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...

انشالله ، فعلا که حالم خیلی گرفتس  

2738

مهيا جون اين چه حرفيه عزيزم هنوز که مشخص نيس اندومتريوز باشه عزيزم تازشم با دارو درمان ميشه توکلت بخدا باشه ان شالله ژودي مامان ميشي

https://www.instagram.com/nini_kocholoe_man/ پیج فروش لباس بچگانه
جاری ک دوسش ندارم فهمیده نی نی دارم  پیام تبریک داده، نمیدونم کی بش لو داده  دلم میخواست تا دوماه دیگه نفهمه  نشد بودا ولی نمیدونم چرا این انتظارو داشتم

منم باردار بشم به امید خدا تا تعیین جنسیت به جاریهام نمیگم

سلام به همگی و صبحتون پر از خبرهای خوب. امیدوارم که آخر هفته بهتون خوش بگذره.
دوس جونا من دیروز رفتم دکتر، همه چی خوب بود خداروشکر. فقط برای طول سرویکس گفت مرز هستی (26!) گفت که تا سونو بعدی نمیشه کاری کرد ولی اصولا لب مرز رو سرکلاژ نمیکنیم. گفت تو سونو هفته 18 مجدد طول سرویکس رو اندازه میگیریم ( هم شکمی و هم واژینال) و اگه زیر 25 بود، سرکلاژ میکنیم. اما اگه بالا تر بود نیازی نیست و نهایتا با آمپول پروژسترون کنترلش میکنیم. دوس جونا خیلی برام دعا کنید لطفا. البته که دکترم خیلی آرومم کرد و واقعا یه کوه از نگرانی و استرس از رو دوشم برداشته شد.

مهیا عزیزم، واقعا تعجب کردم از پیامت! ما همه مون تو این مدت فهمیدیم که حتی 1% بارداری ها هم دست ما نیست و همه اراده خداست. نمونه های زیادی برای هم تعریف کردیم از کسانی که سالیان سال درمان ناباروری میکردن و دقیقا در ماهی که هیچ درمانی نکردن خدا بهشون بچه داده، تا کسی که شوهرش مشکل واریکوسل شدید داشت و دکترا گفتن کلا بدون عمل امکان بچه دار شدن ندارن و دوتا بچه آورده بودن. صحرا عزیز که به شدت بخاطر مشکل سرخجه نگران بچه ناخواسته اش بود و بدون هیچ مشکلی داره بارداریش رو طی میکنه، افسانه گلم که اصلا امید به باروری نداشت تو این ماه و تعریف کرد که چه کارهایی که تو فروردین ماه انجام نداده اما خدا خواست نی نی بمونه و خیلی چیزای دیگه.
بارها و بارها شنیدیم که چیزی به اسم ناباروری وجود نداره حتی در کسانی که تخمک آزاد ندارن! چه برسه که تو داری فقط سایزش کوچیکه که باز هم ربطی به بچه دار شدن یا نشدن نداره!
مهیا عزیزم، هستن کسانی که در طول سال فقط 2-3 بار پریود میشن، این یعنی احتمال باروری شون خیلی  خیلی پایینه اما بازم امیدشون به خداست. بعد تو با یه سونو، که توش قید شده فولیکول آزاد داری و پریودی که منظمه انقد زود نا امید و خسته شدی؟ من بهت حق نمیدم که اینجوری نا امیدانه حرف بزنی! یعنی چی شوهرم طلاقم میده!! ما همه تحصیل کرده ایم عزیزم، این حرف ها ازمون بعیده!
سعی کن خودت رو جمع و جور کنی و به هیچ چیز جز اراده خدا فکر نکنی. نا امیدی یعنی نا شکری عزیزم!
لطفا دیگه ازین حرف ها نشنویم ازت   

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین

ملانی گلم، خداروشکر که سونو ات خوب بوده. اصولا تو سونو غربالگری اول NB رو مینویسن تا تیغه بینی رو چک کنن، اما اگه دکترت ننوشته ایرادی نداره. اون رو از روی آزمایش غربالگری هم میشه چک کرد (درواقع همون احتمال ابتلا به سندروم داون منظورمه). انشالله آزمایشت هم عالیه. میگما ماشالله چه طول سرویکسی    نمیشد 10 واحد به من قرض میدادی خوب    راستی بابت اون درد هم که دقیقا مربوط به سیاتیکه من از هفته 8 درگیرشم عزیزم. باید فقط مدارا کرد و از خم شدن کلا پرهیز کنی.

مانلی عزیزم نگران نباش. منم تو خیلی از تاپیک ها خوندم ک اون کیست خارج رحمی که تو هفته های اول دیده میشه، تو هفته های بعدی از بین میره عزیزم. نگران نباش اصلا و استرس رو از خود دور کن گلم.

مهفام جونی امیدوارم که بزودی نی نی با لگد هاش خواب رو ازت بگیره   اون جاری هم که فهمیده ایراد نداره دیگه. ازش تشکر کن بابت تبریکش، خیلی شیک و مجلسی   

افسانه جون انشالله هفته بعد با دست پر از سونو میای عزیزم.

نگار جون به سلامتی عزیزم. استراحت کن فقط. دکتر من بهم هیوسین داد برای درد های شکمی اوایل. خیلی تاثیر گذار بود.

سودا جون چه خبر؟

مامان پسر، ما همچنان اندر خم یک لگد هستیم. باشد که روزی در پس این لگد ها رب و روب خود را به یاد آوریم   

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین
2706