2737
2739

احساس میکنم دوسش ندارم 

همش دعا میکنم نیاد 

نمیدونم چرا این فکرای بد عذاب وجدان ولم نمیکنن 

ای خدا چرا من اروم نمیشم 

تو رو خدا اگه کسی تجربه داره بگه 

این بچه سومه و ناخواسته 

بخاطر ناخواسته بودن نیست 

یه حس گناه نمیزاره زندگیمو بکنم و اروم باشم و از بارداریم لذت ببرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه چرا ؟ 

خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
2728

یکی میگفت حرفش جالب بود

میگفت دوتا خودخواسته

دو تا خدا خاسته

ناخواسته منفی نگو

خودمم باردارم اولیم

۳۸سالمه

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است

حالا دنیا بیاد عاشقش میشی .اکثرا اینطورن 

به این فکر کن ک اون بچه تو گذشته یا هر حسی ک داری نقشی نداشته و ی طفل معصومه ک داره تو وجودت شکل میگیره بی خبر از همه جا 

پس بهتره بهش عشق بدی 

البته توام حق داری ولی بچه بیشتر

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
آخه چرا ؟ 

من باردار بودم و نمیدونستم که باردارم  یه گناه انجام دادم همش تو مغزمه 

مشاور مذهبی گفت مشکلی نیت روبچت تاثیری نمیزاره ولی من با خودم کنار نمیام 

ای خدا چکار کنم 

2740
من باردار بودم و نمیدونستم که باردارم  یه گناه انجام دادم همش تو مغزمه  مشاور مذهبی گفت م ...

حالا مثلا مادر من که فلان گناهو نکرد زمان بارداری ، خیلی بچه ی خلفی دراومدم؟ . 

عزیز ، یه سیب هزار تا چرخ میخوره و هزاران هزار عامل توی زندگیش و شخصیتش تاثیر میزارن ، فکرای بیهوده نکن،این فکرا فقط خودتو اذیت میکنه

🥂
من خیلی دردا تو زندگیم تحمل کردم  ولی این که این بچه بخواد بیاد و من همش به اون قضیه گناه فکرکن ...

حالا همه ی اینا که باردارن پاک وبیگناه هستن مهم اینه که توبه کردی وپشیمونی خدا میبخشه پس خودتم خودتو ببخش هرچند گناه تو هیچ ربطی به بچه ی تو شکمت نداره اون معصوم وبی گناست

منم بچه اولم یک سال سه ماه بود دومی باردار شدم تا وقتی دنیابیاد  حس میکردم اضافه هست ولی وای وقتی دنیا اومد شد دنیام عشقم الان زندگیم بدون اون بی روح وبی معنیه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

برای جبران گناهت و حس عذاب وجدانی که داری هر کاری که فکر میکنی درسته و آرومت میکنه انجام بده.

مثلا قرآن بخون نماز بخون.

یا به نیت پاک شدن اون گناه به کسی کمک کن

کار خیری که احساس کنی جبران اون گناه هست انجام بده

با نی نی ات صحبت کن و ازش عذرخواهی کن 

2706