2733
2739
عنوان

فرش کردن پذیرایی 😻

300 بازدید | 31 پست

بچها کف پذیراییمون سرامیک طرح سنگه 

فعلا توانایی خرید قالی ندارم 

دو تا قالی ۱۲ متری دارم 

بنظرتون چجوری پهن کنم 

چون بچه ی کوچیک دارم شوهرم میگه موکت کنیم زیر قالی هارو 

هال ۴ تا ۱۲ متری میخوره

وقتی میگی ۴ تا میخوره اگه دوتا بندازی خیلی خالی میمونه

بچت اذیت میشه هم رو سنگ.خودتون هم همینطور

قطعا هزینه موکت اون مقدار متراژ هم زیاد میشه

نمیتونید چکی از شهر فرش اینا بخرید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی میگی ۴ تا میخوره اگه دوتا بندازی خیلی خالی میمونه بچت اذیت میشه هم رو سنگ.خودتون هم همینطور ...

نه بابا خیلی زیاد نمیشه من همین کارو کردم 

همرو از دم موکت کردم

مواظب باشید تو زندگیتون انتخاب اشتباه نکنید که یه عمر پشیمونی بکشیدم

همون دوتا قالی بنداز موکت کردن هم ضایع هست هم هزینه بر 

همون پول موکت یه فرش بخری اضافه کنی بهتره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
وقتی میگی ۴ تا میخوره اگه دوتا بندازی خیلی خالی میمونه بچت اذیت میشه هم رو سنگ.خودتون هم همینطور ...

خیلی خالیه چون تازه ساختیم خیلی تو قرضیم 

شهر ما هم متاسفانه قالی خیلی گرونه

2740
شکل قالی هام دیگه نیست  مال ۸ سال پیشه

بالاخره همون شکلی ک قصد داری در اینده بخری 1 تخته رو بخر تا بعدا بری ادامشو بخری 

یه طرحی بخر که اصیل باشه عین‌ش همیشه تولید بشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706