2737
2734
با اینکه زیاد بغلم نمیکنمش تا عادت نکنه ولی دلش میخواد بغلم باشه و همش سینم تو دهنش باشه ...هر دو ساعت شیر میخوره اما تو طول روز نزدیک ۵ یا ۶ ساعت مدام میخواد بغلم باشه و سینمم میک نمیزنه فقط میخواد تو دهنش بمونه ...پس تونکم هر چی سعی کردم نگرفت حالش بهم میخوره ...خسته شدم بی خوابی خستگی درد ....تا کی این رفتارش ادامه داره ؟؟؟کی یکم برنامه خواب و شیرش درست میشه ؟؟؟
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چهل ردزش بشه خوابش تنظیم میشه صبر داشته باش.من فک میکردم خرافاته ولی واقعا درست بود.دخترم شب دوازده تا هشت صبح میخوابید چند بار شیر میخورد تو شب.ولی فقط یه مدت هاااا.هر جند وقت یکبار برنامه خوابش عوض شد
دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای .فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
2731
ای وای نازی نوزاد داری 22 روزه ، الهی عزیزم نه ماه ور دلت بود به همین سادگی که نمیشه برای استراحت یک خواهر یا مادر یا دوستت بگو بب بیان کمک تو طول روز ، فقط نوزاد بقل کنی آروم میشه .

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
عزیزم شبا از 8 تاریکی بده یک چراغ کم نور مثل چراغ توالت روشن کن و بزارش رو پات روزا خونه سرو صدا داشته باشه حتی وقتی خوابه تی وی روشن کن کاراتو بکن تا خواب عمیق نکنه غروبا حمامش کن کم کم این 6 ساعت میفته تو شب در ضمن تا 1 سالگی هر چی بغل خواست بغلش کن عزیزم اشکال نداره بغلی باشه
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
اوففففففف منم این دوران رو گذراندم، چقدر حرفاتون برام آشناست. خیلی سخت بود اما بعد از چهل روز بهتر میشن، بعد از چهار ماهگی هم می افتن روی روال و‌ بشدت شیرین میشن....
صبوری کنین....
پسرم، مرد کوچک زندگی من! تمام عشقم در تو خلاصه می‌شود. جان دلم تا ابد دوستت دارم..‌.
فک کنم نی نی تو هم مثل دختر من‌عشق مه‌مه ست دختر من هم تو نوازادی دقیقا همین طور بود بعدشم تا وقتی که ۱ سال و۸ ماهش شد که از شیر گرفتمش فقط شیر میخورد یعنی اصلا غذا نمیخورد ولی همش اویزونم بودا الان که سه سال ونیمشه بهش رو بدی بدش نمیاد ناخونک بزنه
(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
عزیزم ته دلت خالی نشه ها ولی حالا اول راهی سعی کن عادت کنی من دخترم 9 ماهش شده هر ماه سخت تر از ماه قبله
** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         
2706