2752
2734
عنوان

یه بچه ۲۳ روزه فسقلی ببیینین چه به روزم آورده ...

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید داشتم شیر میدادم ممنون از راهنمایی همگی شیرم خیلی زیاده خداروشکر راحت سه تا بچه رو میتونم شیر بدم نیازی به شیر خشک نیس مشکلش اینه مدام میخواد میک بزنه شیر و بالا میاره یه ممه خالی میخواد میک بزنه شیر نیاد اگه راه حلی دارین تو روخدا بگین چکار کنم پس تونک بگیره
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
الکی بهشت رو نمیندازن زیر پای مادرااا که!!! جونمون باید دربیاد تا ورودیه رضوان رایگان محاسبه بشه . عزیزم انشالله تنش همیشه سلامت باشه .این روزها زودگذرتر از چیزیه که فکرشو بکنی . مثل یک خواهر بزرگتر اگر قابل باشم بهت توصیه میکنم که زودتر به فکر خواهر یا برادر باشی براش. نزاری تنها بمونه هرچقدر فاصله سنیشون کمتر باشه ٬ به نفع همه اس . من الان فقط حسرت میخورم . همیشه میگم اگر میفهمیدم که سختی های بچه داری به چشم برهم زدنی تموم میشه و نتیجه اش به این شیرینی و لذتبخشه ٬ ده تا می آوردم . البته تو درجریانه زندگی و مشکلات من هستی و متاسفانه اونها منو از فکر فرزند جدید منصرف کردن . وگرنه این دوره خیلی زودتر میگذره . خدارو شکر تو مشکل خانوادگی نداری و میتونی زودتر به خانواده شلوغ و خوشحال فکر کنی . انشالله خیر و خوشی همراه همه لحظه هاتون باشه