2733
2739
آیا مشکلی براتون پیش اومد در مورد جنینتون ؟
مگه میشه باشی و تنها بمونم! ؟ محاله بذاری محاله بتونم
توی مجله اتفاقی خوندم که جنینهای این مادرا که این امپولا رو میزنن اکثرا توی ماه پنج به بعد میمیرن داخل رحم
من قبل یه سقط داشتم ، الان هفته ۱۵ هستم ، هر روز یه دونه انوکساپارین دور ناف میزنم ، از هفته ۷ ، خیلی این متنو خوندم اعصابم خراب شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر منم میزنه بیست وشش مرداد میره تو ماه ششم
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2731
نازی جون بعد از سقطم یه سری آزمایش دادم ، بعد دکترم از همون بعد سقطم بهم روزی یه دونه آسپرین داد بخورم ، بعد اینکه باردار شدم این امپولم داد
یعنی تقریبا همه اونایی که سقط داشتن قرص اسپرین رو میخورن ، ولی امپول رو نمیدونم به همه میدن یا نه ، حالا من شانسی ای مطلب رو دیدم که یه دکتر گفته بود ، نگران شدم خیلی
2740
البته خواهرم سقط نداشته فقط بخاطر اینکه خواهرم مریضی لوپوس داره داده دکتر بهش تا آخر زایمان هم باید بزنه
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
بعدش به اکثر خانمای ای وی افی این امپولو میدند ولی خیلیاشون بچه هاشون سالم بدنیا میاند، از طرفی اگه این امپول همچین عارضه ای داشت به نظر خودت منطقی بود که دکترا تجویزش کنند برای خانمای باردار؟!
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.
نمیدونم یاس عزیز، منم نمیدونم چرا اینجوری نوشته بود !!! دقیقا نوشته بود این امپول برای جلوگیری از سقط هایی که بر اثر غلظت خون و عدم خونرسانی خوب به جنین میشن موثر هست و اغلب جنینهایی که سقط نمیشن بعد از ماه پنجم دچار مرگ داخل رحم میشن
میخوام بدوونم یعنی چی این حرف؟ اگه مشکل فقط غلظت خون هست و با این امپول مشکل حل میشه و انعقاد خون میاد پاییین ؛ قاعدتا دیگه نباید مشکلی باشه ، یعنی چی اغلبشون میمیرن ؟ چه ربطی داره ؟
2706