2733
2739

رفته بودم از یه شیرینی فروش یخورده کیک یزدی بگیرم یه پیرزن اومده گفت یخورده از اینا بده با بداخلاقی گفت بعد قناده گفت کدومش مادر پیرزنه با بداخلاقی گفت من پول مول نمیدم جمع کن بده قناده گفت چشششم مادر رو جفت چشام تو فقط بگو از کدومش میخوای کی حرف پول زد خودتو ناراحت میکنی. همچین با بداخلاقی پیرزن مهربونی کرد چنددد هفته س هنوزم میاد تو ذهنم اومدم به شوهرم تعریف کردم از وجود همچین آدمی کیف میکرد 

میشه برای عوض کردن خونه م صلوات بفرسی خیلی تو عذابم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا یک نقطه ضعفی پیشش داشته وگرنه همه فروشنده ها واسه چیز مفتی دادن بداخلاقن🤣

بحث با آدم های نفهم و بی ادب فقط یه حاصله داره و اون هم خسته کردن خودته. به جای اینکه با این آدما بحث کنی و احترام خودت رو پایین بیاری، یک کاری در حقشون انجام بده. به اونها بی محلی کن. بی محلی بهترین جواب در پاسخ به آدم های بی ادب و بی فکره.. خلاصه اگه نمیتونی مودب صحبت کنی رو من ریپلی نکن🙏 من جواب آدم بی منطق رو نمیدم😉تو یچیز میگی من جوابتو میدم بعدم کاربری دوتامون رو هوا میره پس اگه نظری باب دلت نبود هیچی نگو و بی صدا رد شو🤗
2731

خدابه مالش برکت بده

اصالت یعنی، بختیاری😍       ارجاعت میدم به امضام 💅                 تا زمانیکه که نظرسازنده ای نداشته باشم در تایپکی کامنت نمیذارم 😊                             اگه دیدی جوابتو ندادم بدون هم نظر نیستیم پس انرژی و وقت خودمو الکی هدر نمیدم  و نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم 😚                                                        من ز نژاد کورشم ، آزاده ای پر شورشم پیکان تیر آرشم ، خون رگ سیاوشم من کاوه ی آهنگرم ، تا به ستم نیاورم از چرم، پرچم ساختم ، تا بر ستمگر تاختم از غرب و از ماد آمدیم ، ارژنگی و پاک آمدیم من پارت اشکانیم ، من شیر مرد پارسی ام موج خلیج فارسم ، من شاه تنها خاورم زیرا که من ایرانیم ، از قوم بختیاریم    🌺                                                    
2740

چقد قشنگ😊

قــــد بــلـندیعنی                                                                              بهت بگن دراز امـــا ته دلشون                                                          حسرت یه سانت از قدتو میخورن  

واقعا اخلاق فروشنده خیلی تاثیر داره..منم یبار با رفیقم رفته بودیم یه فروشگاه خرید کنه بعد موقع حساب کردن چن نفر منتظر بودن اول نوبت ما بود پسره که حسابدار بود کارت کشید(موجودی کافی نبود)گفت خانم کارتتون مشکل داره نمیکشه اگه کارت دیگه ای همراتون نیست مشکلی نیست هروقت از مغازه رد شدین حساب کنید..که دوستم تشکر کرد و اون یکی کارتشو داد..ینی مردم برای اخلاقش🤭☺️

بعضی فرو شنده ها واقعا خوبن..منم یک قنادی بود دوسه بار رفتم هر بار میرفتم پسرم سه ساله و نیمشه دست میکرد تو‌شکلاتها اوناهم همه شکلات خارجی هستن که گذاشته وسط مغازه و دوسه تا بیشتر تو مشتش جا نمیشد برمیداشت بعد به اقاهه هربار میگفتم اقا ایناهم حساب کن میگفت نه خانم این چه حرفیه بخوره نوش جونش و به پسرم با خنده میگفت بخور عمو دوست داشتی بازم بردار درصورتی که یادم همین اتفاق چندسال پیش افتاد یک  بچه ای همچین کاری مرد مغازه دار چنان سروصدایی کرد که نگو که پدر بچه عصبانی شد گفت چته پولشو میدم مگه تو مشت این بچه بیشتر از دوتا پسته جا میشه مردی برای دوتا پسته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
بعضی فرو شنده ها واقعا خوبن..منم یک قنادی بود دوسه بار رفتم هر بار میرفتم پسرم سه ساله و نیمشه دست م ...

یعنی فروشنده ها باهم فرق دارن بعضیها واقعا اخلاق ندارن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰