2737
2739

به هر کد ملی ماهیانه ده عدد قوطی شیرخشک داده می‌شود

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرد شورشونو ببرن 

دختر من ۵سالشه وچون به شیرگاو آلرژی داره هر از گاهی بهش شیر خشک میدادم که اونم بریدن

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2731

شوخی میکنی؟

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

10تا ک خیلی کمه

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
2740
مرد شورشونو ببرن  دختر من ۵سالشه وچون به شیرگاو آلرژی داره هر از گاهی بهش شیر خشک میدادم که او ...

از فامیلاتون ک بچه کوچیک دارن وشیرخشک نمیدن تاریخ تولد وکد ملی بگیر برو داروخونه بگیر چن تا اگه دادن نگه دار برا هروقت ک خواستی

منم همچین فکری میکردم

ولی متصدی داروخونه گفت هر تعداد که بخوایید میدیم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
از فامیلاتون ک بچه کوچیک دارن وشیرخشک نمیدن تاریخ تولد وکد ملی بگیر برو داروخونه بگیر چن تا اگه دادن ...

از شانس بدم دختر من فعلا کوچکترین فرد خانوادست😅البته یه توراهی هم خودم دارم که تا بخواد اون متولد شه دیگه بچم به دوغ میگه شیر😂

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴

وا یعنی چی اخه 

من یک روز درمیان میخرم برای بچم میشه ۱۵ تا 

یعنی بچه ام گرسنه بمونه ؟چقدر خرن اینا عجبااااا

والا داروخانه رو سرم میذارم اگه ندن همین مونده بچه ام گرسنه بمونه 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2706