2733
2739
عنوان

داشتن همزمان دو بیمه

2485 بازدید | 27 پست
سلام دوستان کسی این اتفاق براش افتاده میشه همزمان استفاده کرد؟ پدرشوهرم مارو بیمه ارتش کرده حالا محل کار شوهرم داره بیمه تامین اجتماعی بهمون میده بیمارستانی که من میخوام زایمان کنم طرف قرارداد بیمه ارتش میشه استفاده کرد یا مشکل پیش میاد
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه اگر نگیره سابقه کار براش حساب نمیشه مجبوره
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
2731
مشکلی نداره شما ازهمون ارتش استفاده کن ولی به شوهرتم بگو برات دفترچه تامین نگیره د گ،چوت هیچ ارزشی نداره و اصلا مریض رو ساپورت نمیکنه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه وقت نفهمن جریمه کنند؟
2740
پدرشوهرم آزاد مارو بیمه کرده
نازنین من اصلا دفترچه بیمه تامین رو از اول ک دادن بهمون انداختن کنار الان حتی اعتبارم نداره،اون جریمه برا اونهایی ک بیملری خاص دارن واز چند بیمه مختلف برای دریافت دارو استفاده میکنن،نه افراد معمول

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40