2733
2739

سلام ......

من 8 روزه زایمان کردم ........همسرم کارش اینجا نیست امروز برگشت سر کار

پدر مادرم هم بدون اینکه بپرسن اصلا حالت خوب هست؟نیست؟میتونی از عهده کارات بربیای یا نه رفتن در حالی دیدن هنوز کلی اذیتم و از لحاظ جسمی ضعیف شدم کمر دردم زیاده دلمم همینطور عفونت مثانه هم گرفتم به خاطر سوند.........دولا دولا راه میرم

حالم خوب نیست حس تنهایی بدی دارم

همش حس گریه دارم 

لطفا یه کم باهام حرف بزنین 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم دلم 🥲🥲 کدوم شهری؟

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740

ولش بابا...خودت عشقه....

بهت حق میدم اول زایمان یکم افسردگی داری و دلت از همه میگیره...اما ب کوچولوت فک کن ک ماشالا سالم تو بغلته

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

عزیزدلم🥺.مبارکت باشه.اخی خیلی سخته.دوستی کسی نداری روزی چند ساعت بیاد پیشت؟سزارین بودی؟

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

زنگ بزن مادرت برگرده پیشت 

مادر شوهری خواهر شوهری کسی

الان نباید تنها بمونی از لحاظ روحی اذیت میشی

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706