2733
2734
عنوان

*سیاست داشته باشید*

| مشاهده متن کامل بحث + 266821 بازدید | 499 پست
تاپیکه بیاین سیاست زنانه یاد بگیریم

مامان پارسا
مادری کردن برای مردا ممنوع (بهارجون اضافه کن)
عزیزم نوبت دکترت یادت نره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم سوییج بادت نره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هوا سرده لباس گرم بپوش سرما میخوری
این جملات خطرناکن دارن نشون میدن که شما دارین براشون مادری میکنین البته مردا خوششون هم میاد پی از این بهتر یکی داره تر و خشکشون میکنه اما همین آقا بعدها فیلش یاد هندوستان میفته که چی زنم نبود که مادرم بود.
عزیزای نی نی سایته من ...یک صلوات برای رزق و روزیه من بفرستین.ممنون میشم

مامان پارسا
قاطعیت داشته باشین
باهاش مث دختر بجه ها حرف نزنین بهش نگین بابایی
اونوقت دیگه جدیتون نمیگیرن
یه دوستی داشتم که همش برای شوهرش خودشو لوس میکرد همش مث دختر بچه ها : سعیییییییییییییییییییید بریم بیرون
سعیییییییییییییییییییید من گناه دارم
متاسفانه زندگیشون هم شبیه شوخی شده بود
البته زن باید طناز باشه به وقتش و محکم به وقتش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان پارسا
سیماجون سلام خانومی وقتی میگیم دست از پارو زدن بکشید یعنی محبت های زیادیتونو ول کنید یعنی هی شما عاشقانه نباششید یعنی از صبح تا ظهر که سر کاره هی زنگ نزنین احوال بگیرین. برای بیرون رفتن فقط شما نظر ندین فقط شما پیشنهاد ندین حالا ....................خیلی جرات میخواد این کارو کردن ............ مجبوری در کار نیست عزیزم .
شما اینکاراتو کنار میذاری ببینی شوهرت یا دوستت چه میکنه.....
مامان پارسا

بعضی از مادرا خیلی به یکی از بچه هاشون علاقه دارن و همه چیزو برای اون میخوان. این بد نیست . فکر کن فینگیل بانو مادر شوهرت به یه دختر یا پسر دیگه بیشتر اهمیت میداد اونوقت جیکار میکردی ؟؟؟؟؟
اما به نظر من هر وقت میری خونشون میبینی زیادی داره شوهرتو لوس میکنه بذار برو یه اتاق دیگه .با یکی حرف بزن .بهشون توجه زیاد نکن . بعد هم مثلا دیدی شوهرت جایی دراز کشیده بدو براش بالش بیار بگو اینجوری اذیت میشی
وقتایی که مادر شوهرت میاد خونتون خیلی شوهرتو تحویل بگیر بهش بگو این غذا رو برای همسر عزیزم درست کردم بذار مادر شوهرت خیالش راحت باشه که به پسرش حسابی میرسی.هر وقت از شوهرت تعریف میکنه یا بهش محبت میکنه تو تشکر کن و بگو شما لطف دارین یا با لبخند جوابشونو بده اما دیدی زیادی لوسش میکنه برو یه جای دیگه و توجه نکن
2742
زهره جون

کنترل مرد عاشق به‌مراتب راحت‌تر از کنترل مرد هوس‌باز است. برای خانم‌ها دشوار است که بعد از چند سال اول ازدواج همسرانشان را به خودشان علاقه‌مند نگه دارند، چون هوس بعد از مدتی کوتاه از بین می‌رود و مردها ذاتاً بعد از ارضای هوس‌هایشان علاقه‌شان را از دست می‌دهند.

برای اینکه مردتان را همچنان علاقه‌مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید، باید نقش یک اغواگر را بازی کنید، او را به بند بکشید و باعث شوید که عاشقتان شود.

در زیر به چند نکته ساده برای اینکه همسرتان را از نظر احساسی خلع‌سلاح کنید اشاره می‌کنید تا بتوانید افسار رابطه را همیشه در دستان خودتان نگه دارید!

زن افسونگر باشید

با بازی کردن نقش زن افسونگر، مردتان را همیشه مشتاق نگه دارید. ابری از رمز و راز در اطراف خودتان ایجاد کنید. یک درجه مشخص از رمزآلودی و اسرارآمیزی باعث می‌شود مردتان بیشتر و بیشتر از شما طلب کند. غیرمنتظره بودن ابزاری بسیار قدرتمند برای مجذوب نگه داشتن شوهرتان است. هیچوقت همه خودتان را به او نشان ندهید. گاهی سرکش و دست‌نیافتنی و گاهی قابل‌انعطاف و تسلیم باشید، درعین حال معصوم و در عین حال شریر باشید. و با اینکار اشارات گیج‌گننده برای او بفرستید. ترکیبی از خصوصیات متضاد موجب جذاب شدن شخصیت شما می‌شود و این باعث می‌شود شوهرتان علاقه بیشتری به کشف شما پیدا کند.
زهره جون
همیشه خوب و مهربان نباشید

وقتی بیش از حد مهربان و مطیع باشید، شاید آخر روز از خودتان احساس رضایت کنید اما واقعیت این است که وقتی خوبی و مهربانی بیش از اندازه شود، ممکن است قدرت فریبندگی خود را از دست بدهید و دل او را بزنید. ممکن هم هست فکر کند تظاهر می‌کنید. علاوه‌براین، ندرتاً پیش می‌آید که خوبی محض کسی را جذب کند. گاهی باید اجازه دهید سایه‌هایی تیره در شخصیت شما ببیند. گاهی خشن و بیرحم شوید.

جاذبه جنسی خود را تا بالاترین حد به نمایش بگذارید

جذابیت ظاهری برای مردها بی اندازه مهم است. بااینکه زن‌ها از مغزشان عاشق می‌شوند، مردها با چشمشان عاشق می‌شوند. باید تا می‌توانید جذابیت جنسی خود را بالا نگه دارید. نباید به هیچ عنوان بعد از ازدواج از خودتان غافل شوید. به خودتان برسید، آرایش کنید و خودتان را از نظر جسمی و فکری متناسب و پرانرژی نگه دارید.
زهره جون
برای تشدید شخصیتتان از عطر استفاده کنید

نیازهای احساسی و عقلانی او را فراموش نکنید
به او احترام بگذارید
او را تشویق و تحسین کنید

lora
صبا جون سلام چیزهایی که گفتی خوندم
من یه راهکاری دارم فکر میکنم خوب باشه من اوایل عروسی خیلی خل بودم از دسپخت مادر شوشو خیلی تعریف میکردم یا همش دستور غذا میگرفتم در صورتی که مامانم تو فامیل آشپزیش معروفه یا هر چی میخریدن کلی تعریف میکردم به حساب خودم نمیخواستم فکر کنن من آدم مغروری هستم من واقعا آدم صاف و ساده ای هستم ولی بعد از یه مدت دیدم اینطوری نمیشه دیگه فکر کردن سلیقشون و یا هر کارشون چی هست من لباس هامو همیشه مارک میخرم ولی هیچی نمیگفتم در صورتی که اونا اصلا نمیدونستن مارک های معروف چی هست

روشمو عوض کردم نه اینکه پز بدم نه فقط طوری دیگه برخورد کردم مثلا بعد از خوردن هر غذایی فقط گفتم ممنون
یا هر چیزی خریدن گفتم مبارکه
چند بار با خواهره شوشو بیرون بودیم چیزای گرون و مارک خریدم هیچ وقت باهاشون از حراجی ها صحبت نمیکنم
من مهندس کامپیوترم در صورتی که خواهره شوشو دیپلم همیشه خودشو هم سطح من میدید کم کم تو بحث ها شرکت کردم حتی اگر همه آقایون بودن به خصوص تو بحث های علمی
زبان میرفتم ولی فشرده برداشتم و زبانمو تموم کردم
و سوغاتیاشون اگر دوست نداشتم و زشت بودن اصلا استفداه نمیکرم
هر موقع مهمونم بودن میز رو با سلیقه میچیدم و حتما دسر و پیش غذا آماده می کنم

کم کم همه چیز عوض شد و حالا رو من یه جوره دیگه حساب باز میکنن باور میکنی خواهره شوشو بروشورهای انگلیسی وسایلاشو میده من میگه برام ترجمه کن
مامان شوشو در غذا پختن خیلی تقلید میکنه باور میکنی ماهرمضون افطار خونمون بودن من میز رو به بهترین نحو چیدم سه روز بعد خونه بابای شوشو بودیم و دیدم مامان شوشو عین من چیده که حتی شوشو چشمکی زد و خندید همین برای من یعنی برگ برنده
2740

lora
در مورده وابستگی به شوشو
به نظره من زمان آدم رو میتونه درست کنه البته اگر ادم خودش بخواد
منم اوایل هر کاری میکردم باید شوشو بود باید شوشو نظر میداد هیچی برای خونه نمیتونستم تنهایی بخرم واییییییییییییییی خیلی بد بود کمکم شوشو عادت کرد میرفتیم خرید هر چی خودش دوست داشت میخرید
تصمیم گرفتم تغییر رویه بدم از چیزای خیلی کوچولو شروع کردم برای خودم لباس میخریدم ولی نمیذاشتم افراط کنم که شوشو بو ببره یا برای خونه چیزای ریز میخریدم دیگه شوشو خوب شد الان هر چی میخرم چنان تعریف میکنه که نگو البته قبلش خودم تعریف میکنم یا بهش میگم یه سوپرایز دارم برات طفلی همش تائید میکنه
ولی این دلیل نشد که اصلا دیگه نظر و سلیقه شوشو رو نادیده بگیرم بعضی وقت ها آقایون هم حتما باید نظر بدن یه حس خاصی بهشون دست میده

lora
در مورده تنبلی شوشو باید بگم میتونی کم کم برطرفش کنی نمیدونم باید قلق شوشوت دستت بیاد
در مورده آشغال شوشو منم همینطوره البته شوشوئه من تنبل نیست ها ولی هر موقع میگفتم آشغال داریم میگفت آشغال ها که خشکن باشه فردا و میموند و من هر موقع میرفتم بیرون میبردم کم کم عادت شد
بعد از اونوقتی شوشو میخواست بره بیرون آشغال ها رو اماده میکردم پلاستیک رو گره میزدم میذاشتم بیرون پشت در میگفتم رفتی آشغالو رو هم ببر
یا اگه شب حوصله نداشت دوباره پلاستیک رو گره میزدم میگفتم که صبح که داری میری آشغالارو ببر (ما آشغالارو هم میندازیم سطل سره کوچه) کم کم عادت کرد الان هر موقع میخواهیم بریم بیرون میگه آشغال نداریم؟؟؟ یا هر موقع غذای گوشتی داریم میگه آشغالارو ببرم تا بو نگبره

گرچه براش یه روز از چیزایی صحبت کردم که انرژی منفی دارن که وجود زباله در منزل باعث جذب انرژی منفی میشه دیگه اینم براش یه انگیزه شد

مامان پارسا
من هم مث شمام شوهرم تو جمع اهل محبت نیس اما تو خلوت دیوونه است

من دارم خودم کم کم تو جمع کلی محبت خرجش میکنم مثلا براش چایی بیارم اونجوری که دوس داره یا تو جمعع بکو من به داشتن همجین شوهری افتخار میکنم کم کم کاهی توی جمع بهش نزدیک شو دستتو بزار رو پاش صورتشو لمس کن
و.............
اونم کمکم یاد میگیره
گاهی توی جمع من الکی یه جاهایی خودمو بهش میچسبونم بعد با ناز باهاش حرف میزنم بیچاره شوهرم ...........

واقعا خدارو شکر میکنم منو زن آفریده

llora
مشکلتو خوندم عزیزم
اگه شوهرت از لحاظ مالی خوبه که بزار به مامانش برسه چون واقعا کمک به پدر و مادر برکت رو در زندگی 100 برابر میکنه ولی اگه مادر شوهرت خودش پول داره و فقط داره از شوشوت میچاپه به نظره من باید در یک موقعیت مناسب با شوشو صحبت کنی و هیچ توهینی به مامانش نکنی از مامانش تعریف کن مثلا بگو من خیلی خوشحالم که تو به مامانت میرسی ولی مامانت خدا رو شکر که داره بهتره به مناسبتی بهش هدیه بدیم تا غرورش نشکنه مثلا روزه مادر یا تولدش یا عیدی هدیه هاشو سنگین تر بگیریم با به این مناسبت بهش پول بدیم

در مورده اینکه همش باهاتون میاد چون میگی شوشوت خیلی رو مامانش حساسه بهتره هیچ وقت بده مامانش رو نگی تا شوشوت با تو بد نشه
مثلا به شوهرت بگو داداشت ناراحت نشه همش مامانت با ما میاد مسافرت ؟؟؟؟ یا بگو شاید مامانت دوست داره یه بار هم که شده با داداشت بره مسافرت؟؟؟
یا یه بار بدون حرفی از مادر شوهر به شوهرت بگو دلم میخواد یه بار دوتایی بریم سفر چند روز فقط برای خودمون باشیم
بگو دلم برای سفره دوتایی خیلی تنگ شده
ایشالا که همه چی حل میشه

مامان پارسا
************** انسان هر چه پر تذکرتر کم تاثیرتر *************
آرامش جون ثابت قدم باش واقعا سرویس دادن ریادی خوب نیست به هرکس.....................

لطف بی اندازه *******************انتظار بی اندازه

مامان طناز
فکر میکنم باید همه مون این نکته رو به خودمون یاد اور بشیم که همه ما کامل نیستیم و نمیشه انتظار داشت که همسرامون کامل باشن
بخوایم یا نخوایم باید با 1 سری از اخلاقیاتی که دارن و نمیشه تغیرش داد کنار بیایم...
همسری من خیلی پسر خوبیه..اما بی نهایت مرد سالار بود....
کمک کردن اصلاااااااااااا تو ذاتش نبود....
اما سعی کردم خودم راه بیارمش.تا جایی که الان روزای تعطیل اون اشپزی میکنه که البته الان کم کم میگه دخترمون بزرگ بشه دیگه از این کارا نمیکنم:(
به نظر من مهمترین ساست زن واسه شوهرش لوس کردنه....
من که همش خودمو لوس میکنم واسش اواز میخونم و عشوه میارم...هیچی هم بلند نیستم هاااااااااااااااا
اما اداشو در میارم....
وقتی از سر کار بیاد حتماااااااااااااااااااااا واسش شربت اماده میکنم به استقبالش میرم بهش خدا قوت میگم...سعی میکنم ظاهرم مرتب باشه.....
گاهی که خیلی میخوام خودمو لوس کنم جوراباشو در میارم
پاهاشو میمالم واسش.دستشو میبوسم و میگم من قربون این دستا برم که تو این گرما و سرما داره واسه ما زحمت میکشن.....
خلاصه اوووووووووج شوهر ذلیلی رو در میرم اما ازش کمک هم میخوام....
بعد کلی لوس بازی میگم اقااااااااااااااایی بیا ناهار...اما هنو سفره رو نچیدم.برنج میکشم و میگم طرف ماست و میکشی؟
میبینه اب نیاوردم خودش از تو یخچال بر میداره...خلاصه کم کم خودش راه افتاد تا جایی که الان قورمه سبزی اقایی از قورمه سبزی های منم خوشمزه تره.....
امااااااااااااااااااااااا بی نهایت در مورد خانواده شوشو بی سیاستم و خفن مشکل دارم باهاشون
نه که دعوامون بشه..اونا میگم و من ناراحت میشم و خودخوری میکنم..
راستش به اقامم غرشو میزنم..اما اول و اخرش میگم فقط درد و دله...ناراحت نشی
میگم که دلم سبک بشه و......

آبی آبی آرامش
بچه ها من 1چیزیو خیلی دیدم هم تو زندگی خودم هم اطرافیانم.مردها از خانمهایی که بخوان براشون قلدر بازی در بیارن و با زور حرفشونو به کرسی بشونن خوششون نمیاد.اکثر مردها با زبون و قربون صدقه تو راه میان.و اینکه اگه میخوایم چیزیو بهشون تذکر بدیم ملایم و بدون سرزنش باشه.مردا از سرزنش متنفرن انگار همه ی مردانگیشون میره زیر سوال.من 1چیز دیگه ای هم که خودم مدتها طول کشید تا بفهمم اینه که همون موقع که خودم عصبیم وشوشو هم عصبی تر از من هی نخوام موضوع مورد بحثو کش بدم و همون موقع حلش کنم.صبر کنم هر 2 که اروم شدیم .
2706