2737
2734
عنوان

چیکار کنم زودتر زایمان کنم

207 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من ۳۴هفته هستم

اخرین بار ۳۲هفته رفتم سونو وزن رو گف ۲۲۰۰و دکترم معاینه ک کرد شکممو گف بچت ماشاالله درشته

تصمیم دارم ورزش کنم و ۳۸هفته زایمان کنم

انقد ک کمرم درد میکنه و لگنمم درد میکنه

احساس میکنم یه مریضم تک تک استخونام درد میکنه

توروخدا یه راهی بگین ک ۳۷هفته ورزش کنم تا۳۸بدنیا بیاد

اینم بگم ک من اولای بارداریم شیاف پروژسترون استفاده کردم و احساس میکنم اون شیاف ک میگن جای بچه رو سفت کرده باعث بشه کمی دیر زایمان کنم

برای سلامتی نینیم میشه صلوات بفرستی

مگ دست توعه کی بیاد، !!

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دردت بدنت ممکنه بخاطر کم خونی باشه. خود من اینطوری بودن.

وزن بچه رو هم همیشه درست نمیگن، به دوستم ۳۲ هفته گفته بودن بچه ت ۳ کیلو هست هر چه زودتر زایمان کن، چون طبیعی رود تا ۴۰ هفته طول کشید زایمان. بچه دنیا اومد فقط ۳۱۰۰ بود لاغر

خب ورزش کنم زود میاد پایین دیگ

اونجوریم ک فکر میکنی ورزش تاثیر نداره ...

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2740
منم از اون شیاف استفادع کردم تا کی استفادع کردی تو

بمن تا دوماه نوشته بود تونستم کامل استفاده کنم چون اذیت مشدم تا یه هفته استفاده کردم

من برا پسرم دکترم یه قرصی داد که اصلا میرم نبود همون موقع سرچ زدم اسمشو فراموش کردم گیاهی بود 

که زایمانم زودتر بشه 

بهم گفت هر روز یک قاشق گلاب بخور 

۳۸ هفته دو روز پسرم بدنیا اومد دو روز قبلش شروع کروم دمنوش یک مقدار چهار زیره خیلییی کم زعفران و گل محمدی دم می کردم می خوردم بعد دو سه روز دردام شروع شد و زایمان کردم 

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
اونجوریم ک فکر میکنی ورزش تاثیر نداره ...

پس از فردا شروع میکنم ک تا۳۸هفته تاثیرشو نشون بده😂🙈

ولی بقول شما من باید ازفردا شروع کنم چون شیافم استفاده میکردم الان جاش کاملا سفته

من برا پسرم دکترم یه قرصی داد که اصلا میرم نبود همون موقع سرچ زدم اسمشو فراموش کردم گیاهی بود  ...

خدا خیرت بده

ازاون قرص گیاهی ک میگی استفاده کردی خودت؟

عزیزم به دنیا بیاد دوبرابر بدن درد و بیخوابی میکشی پس بزار بمونه😅😅

حداقلش اینه تموم میشه

بخدا الان هیچکاری نمیتونم بکنم

توی سرماخوردگی ادم بدن درد میکشه ها دقیقا اون مدلی بدنم درد میکنه

2706