2752
2734
عنوان

شوهرم به داداشش پول میده

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 86 پست
بگو خواهر الدنگت پول واسه چیشه

میگه قرضه اما دروغ میگه پیاماشونو میخونم همیشه،، هی واسش پول میفرسته تا حقوق میگیره سریع زنگ شوهرم میزنه واسم یه تومن بزن انگار طلب کاره و من بخدا سره ۵۰۰ تومن چکارا ک نمیکنه میگه پول دست زن نمیدم هرچی میخای دارم میخرم انقد عصبیم خدا میدونه

خانم نمیشه که تجربه زندگی خودمون به همه تعمیم بدیم گاهی زن باید خودگذشتکی کنه بعضی  وقتام مرد& ...

تجربه زندگیه خودم نیست تجربه ی هزارتازن هست که همشوخوندم تجربه اینه که زن باید اول نیازهاشو ازاقاش بخاد که براش رفع کنه هرچی کوتاه بیاد بیشترارزشش میره چون اون اقاچندسال بعدنمیگه که مرسی درکم کردی نپوشیدی نخوردی میگه حتمادرحداین حدبوده...

مخالف نظرمی ریپلای نکن مرررسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفم ناراحتت کردم🥲

نه بابا من از وقتی باهاش رفتم زیر یه سقف ناراحتم یه ادمه بی منطق زورگو نیاز زنشو برطرف نمیکنه اما واس خاهرش میلیونی پول میفرسه منو ارشگاه نمیبره میگه خرج الکیه 🥲 اما همین خاهرش هر هفته باید بره ارشگاه ب خودش برسه 

زندگیت خراب نکن 

تو نی نی سایتم هر کی تجربه خودش میگه .هیچ زندگی هم مثل زندگی دیگه نیست 

اگه برادرش نیاز داره و محتاج چه اشکال داره کمک کرده دیگه  تا کار پیدا کنه برادرش .

ولی نباید اینجوری به روش می اوردی و مقابلش وایمیسادی.

باید با سیاست و خرج تراشی و استفاده درست کاری کنی که شوهرت همه مسایل مالیش به تو بگه .یعنی اگه کمکم کرد به تو خبر بده

محال است خداوند آرزویی در قلبت قرار دهد که برایش تدارک ندیده باشد

دقیقا منم اینجوربودم فقط زن داداشش طلاق گرفته بچه رو هم برد باخودش دیدم هرماه براشون واریزمیکنه بش گفتمن من دادم ازخودم میگذرم مراعات میکنم بعد تومیدی ب اونا اصلا راضی نیستم هزاررتومن بهش بدی وخداروشکر دیگ نداد

کی همچنین حرفی زده زن تو سری خور باشه 

متوجه نشدی من چی گفتم اصلا

گاهی زن گاهی مرد 

اگه هیچ فداکاری و گذشتی از هر دو طرف نباشه زندگی نمیچرخه.

مگه من گفتم زن تو سری خور باشه .کلا خیلی عجووولی معلوم و خیلی سریع واکنش نشون میدی  

زندگیت خراب نکن  تو نی نی سایتم هر کی تجربه خودش میگه .هیچ زندگی هم مثل زندگی دیگه نیست  ...

کار چی یارو اسکله کم داره عقب مونده ذهنیه تو خیابون راه می‌ره با خودش میحرفه تا ابد باید وبال زندگیم باشه طاقت ندارم

کار چی یارو اسکله کم داره عقب مونده ذهنیه تو خیابون راه می‌ره با خودش میحرفه تا ابد باید وبال زندگیم ...

مریضه؟؟

خو تو از اول میدونستی این شرایط داره .به نظرم وقتی یکی ا زاعظای خانواده مشکل داره .بقیه هم به هر حال کمک میکنن.بعدم چرا اینجور حرف میزنی راجع به اون بنده خدا...زمین خیلی گرررده.حداقل بگو مشکل داره مریضه .الان به تمام ادمای معلول توهین کردی...زبونت نیش مار غاشیه هستش و کلا بدون فکر حرف میزنی 

هر کار کنی آخرش مرد و زن فقط محرم میشن اما تو مسائل مثل پول و ... غریبه هستند. 

حقوق رو به مرد میدی یه دردسرهایی داره ، ندی هم یه جور دیگه. 

طبق دین کار خونه و کار خارج خونه باید بین زن و شوهر تقسیم بشه. اما الان نصفه و نیمه اجرا میشه. وقتی زن هم کار بیرون میکنه ، درستش اینه هر دو با هم خرج خونه رو بدهند و هر دو هم کار خونه رو بکنن اما چه فایده ، هر خانواده هر جور میخواد رفتار میکنه ، کاش قانونی در موردش میزاشتن. 

2706