2752
2734
عنوان

شوهرم به داداشش پول میده

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 86 پست
مرغ میگرفتم گوسفند ن

خیییلی اشتباه کردی!از خودگذشتگی حدی داره!هیچ مغازه داری اینقدر درآمدش کم نیست وگرنه مغازش رو تغییر میده ،از این به بعد خرج کن طلاقم راه چاره نیست چون بچه داری،برادر شوهرت که طفلی گناه داره بزار کمکش کنه خدا بیشترش بهت برمیگردونه فقط شمام دیگه کم خرجی نکن بگرد سر زندگیت ولی سود پولتم قایم کن پس انداز خودت و بچت بشه،به بچه دومم فکر نکن تا ببینم چی پیش بیاد برات

من فقط فهمیدم همسرت انسان شریفیه و مثل داداشای دیگش یکی از اعضای خانوادش ‌‌‌‌‌که مشکل داره رها نکرده ...

چ زاویه ای.شریف؟خوشحال کردن و کمک کردن و راضی نگهداشتن خانواده اش ب قیمت رنجوندن و ناراضی بودن من حتی برای یک هزاریش میشه شرافت ؟پس تف تواین شرافت...کم و کسری داری چجوری پس میگی خدا هواتو داره ببخشید بنظرم شما خام شدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئنم برای خودت پیش بیاد اینو نمیگی خانمی 

ما هم همچین مواردی داریم و شوهرم که کمک میکنه ناراحت نمیشم و خودمم در حد توانم کمک میکنم چون شاغلم منم عزیزم تو خرج و مخارج خونه و بچه ها به شوهرم کمک میکنم و حقوقمم کلا برای خونه میره ولی ناراحت نمیشم شوهرم به کسی که واقعا نیاز داره بخواد کمک کنه 

2731
ما هم همچین مواردی داریم و شوهرم که کمک میکنه ناراحت نمیشم و خودمم در حد توانم کمک میکنم چون شاغلم م ...

کمک میکنه بهت میگه نه که یواشکی بده یواشکی دزدی محسوب میش

ما هم همچین مواردی داریم و شوهرم که کمک میکنه ناراحت نمیشم و خودمم در حد توانم کمک میکنم چون شاغلم م ...

عزیزم برنامه شوهر شما خیلی فرق داره ما هم صدقه می دهیم و...  

اما بعضی کمک ها خصوصا جریان اسی خانم فقط باعث میشه اون فرد هیچ تلاشی نکنه.  اگه فرد می دید کم می آره تلاش میکرد.  

اسی خانم نمیتونست اون طلا رو به خودش آویزون کنه و پز بده...  بهترین چیزها رو خرید کنه؟؟؟؟  چرا با هزار ترس و لرز اجاره داده.؟  

عجب

اسی خانم زیاد خرج کردن راه حل نیست.  هر کسی باید پس اندازکنه تا بتونه حداقل زندگی رو برای خودش نگه داره.  خونه خراب نمیشه؟؟؟  دیوار رنگ نمی خواد؟؟  وسایل خراب نمیشن.  حالا پیشرفت پیشکش.  

شوهر شما مدیریتش ضعیفه کمی هم پر رو است.  

تصمیم گرفتی بری جهیزیه ات رو چرا گذاشتی؟؟؟  

اسی خانم زیاد خرج کردن راه حل نیست.  هر کسی باید پس اندازکنه تا بتونه حداقل زندگی رو برای خودش ...

نمیتونستم توی یک روز بار کنم بیارم شون بعدم دیگه نمیخام ریختشو ببینم حتی جهازم و نگیرم 

نمیتونستم توی یک روز بار کنم بیارم شون بعدم دیگه نمیخام ریختشو ببینم حتی جهازم و نگیرم 

خوش به حالش هم از زنش راحت شد.،  مهریه هم که نداد،  هم صاحب زندگی و تمام وسایلش شد😏😏 مکان هم که داره🙄🙄🙄