2733
2734
ازتون ممنونم که اومدید.الان که داشتم بازوی نوزاد یک ماهمو ناز می کردم یه چیزی اومد زیر دستم نگاه کردم دیدم مثل جای جوش قرمزه از اون جوش بزرگای زیر پوستی نمیگم جوشه ها فقط اون شکلیه یه قرمزی رو پوستشه بعد هم عین جوش زیر پوستی انگار ریشه داره لمس که میکنم یه غده میاد زیر دستم.مامانم میگه جای سرنگیه که واسه زردیش خون گرفتن ولی الان بیشتر از ۲۰ روز میگذره بخدا دارم دیوونه میشم از ناراحتی یعنی چیه چیکار کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
رها جان احتمالا جای واکسنه بدو تولده واسه همه همینجوره تا سه چهار ماهگی خوب میشه
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
سریع ببر دکتر پسر من تقریبا دو هفته بود سر شونه اش یه دونه در أورد من گفتم چیزى نیست لابد دونه چرکى ولى هى بزرگ مى شد رفتم دکتر پسرم داشت بخاطر یه دونه مى رفت زیر تیغ عمل جراحى خدا دکتر اخر و عاقبت بخیر کنه ٤روز تخت درمان قرار گرفت بعدش دونه خودش سر باز کرد
تمام زندگى ام در دو کلمه ختم مى شود همسرم و فرزندم😘😘😘😘👍🏻 علاقه مندان به زبان المانى بیاین با هم باشیم 😜😜😜😜🤣 http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1560331