2733
2734

داستان چی به خط دوستم زنگ میزنم بوق میخوره عادی بعد جواب داده میشه یه زن خارجکی کامپیوتری حرف میزنه کسی میدونه چرا اینجوری

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میره رو پیغامگیر

زنگ میزنم بعد جواب داده میشه خانوم خارجی کامپیوتری یعنی خطم دایورت یا از دسترس خارج چجوری

2728
میره رو پیغامگیر

خب یعنی خط من گذاشت پیغام گیر 

خب یعنی خط من گذاشت پیغام گیر 

نه نه

همراه اول یسری شماره هارو اینجوری کرده!! نمیدونم دلیلش چیه

هرکی بهشون زنگ میزنه چندبار بوق بخوره میره رو پیغام‌گیر

تو که آخر گره رو وا میکنی امام رضا...پس چرا امروز و فردا میکنی امام رضا؟🥺♥️
2740
بعدش صدای بوق میاد؟

اره یه بوق میاد بعد سکوت

نه نه همراه اول یسری شماره هارو اینجوری کرده!! نمیدونم دلیلش چیه هرکی بهشون زنگ میزنه چندبار بوق ب ...

یعنی داستان چی درست میشه خط

نه نه همراه اول یسری شماره هارو اینجوری کرده!! نمیدونم دلیلش چیه هرکی بهشون زنگ میزنه چندبار بوق ب ...

همراه اول 

یا خطشو از دسترس خارج کرده یا مشکل یچیز دیگست منم به بعضی از خطا زنگ میزنم بوق نمیخوره اصلا

یعنی خطش کلن از دسترس خارج کنه موقت یا مشکل دیگس میزنگم بوق عادی میخوره بعد کامپیوتری بعد یه بوق سکوت میشه

یعنی خطش کلن از دسترس خارج کنه موقت یا مشکل دیگس میزنگم بوق عادی میخوره بعد کامپیوتری بعد یه بوق سکو ...

نه موقته

خب رفته رو پیغامگیر

بعد اینکه حرف زدنش تموم شد و بوق خورد میتونی حرفتو بزنی و خودکار قطع میشه تماست ام براش میره

جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید
2706