2733
2739
عنوان

کسی از ازمایش اسپرم سر در میاره ؟

174 بازدید | 46 پست

این ازمایش همسرمه دکتر گفته ضعیفه دارو داده به نظرتون خیلی اوضاعش بده؟ 

خیلی نگرانم 

البته وقتی این ازمایشو داد استرس داشته وچند ماه تغذیه خوبی هم نداشت .اینا تاثیر داره ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعدادش کمه 

کیفیت اونایی که هست هم بالا نیست 

دارو مصرف کنه اوکی میشه

اگه تونستی براش پنیر نخل بگیر 

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
2742

اسی چ داروهایی دادهدبهتون

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅
خیلی استرس گرفتم نگران نباشم پس  پنیر نخل از کجا بگیرم

نه عزیزم حل میشه ایشالا 

به همسرت بگو لباس زیر تنگ نپوشه 

ماساژ بیضه هم من شنیدم مفیده

پنیر نخل عطاریای معتبر دارن

یکم گرونه

مواظب باش سرت کلاه نذارن

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
2740
تعدادش کمه  کیفیت اونایی که هست هم بالا نیست  دارو مصرف کنه اوکی میشه اگه تونستی براش پ ...

میشه مال منم بفرستم بخونیغ

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
میشه مال منم بفرستم بخونیغ

بفرست عزیزم

2706