2737
2734
عنوان

بحث داغ مادر شوهر

3471 بازدید | 46 پست
من ۷سال ازدواج کردم.بچه هم ندارم.مادرشوهرم خیلی سطح فرهنگش پایین.کلا رو اعصاب.عروس براش مثل کلفت.هر وقت شوهرم ازم دفاع می کنه.همش برا من اخم می کنه و من و کم محل می کنه.انگار من مقصرم.چکار کنم حرف ها و حرکاتش دم عیدی برام مهم نباشه
استجابت نزدیک است...................پر انرژی پیش به سوی آرزوها
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا تو خانواده ای بزرگ شدم که روابط و احترام برامون خیلی مهمه.من اوایل شرایط اینا رو نمیدونستم از محبت من سو استفاده کردم
2728
2740
تو ظاهر چیزی نمیگم.اما تو‌دلم حرص میخورم.دلم میخواد از لحاظ فکری و تو دلم برام یک ذره حرفهاش مهم نباشه و کار خودم بکنم و خوش بگذرونم
همین که شوهرت ازت دفاع میکنه خودش یه دلگرمیه بزرگه نادیده بگیرش بهش بی احترامی هم نکن بی تفاوت باش نسبت به حرفاش
دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
مشکل تفاوت تربیتی خانواده هاست.کلا مادرشوهر م زن سالار مطلق.میخواد همه گوش به فرمانش باشن.شوهرم دیشب بهش گفت.وقتی عید مهمون داری باید توقعت از دخترات باشه.نه عروسات.اگه اونا کاری نکنن از عروسات توقع نداشته باش.تا اخر شب یک منتی به من داشت
2706