2752
2734
عنوان

بحث داغ مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 3471 بازدید | 46 پست
باران از پریشب تصمیم گرفتم دیگه نگم کجایی هستم ولی کلا غربی و شمال غربیم یه چیز بامزه تعریف کنم خواهرم اینا از اینجا رفته بودن اهواز خونه اون یکی خواهرم بعد فامیلای اون شوهرخواهرم دعوتشون کرده بودن.دخترش 9 سالش بود...بچه های دیگه ازش پرسیده بودن از کجا اومدین؟ گفته بود از ایران...گفتن خب اینجا هم ایرانه..گفته بود نه اینجا اهوازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باران پارسال روز عید بعد سال تحویل رفتیم خونه شون .شوهرم گفت ناهار خونه مادر شوهر.شام خونه مامان من.منم قبول کردم.ساعت ۱۱رسیدیم گفتن ما ناهار خوردیم.حالا سر و سنگین که من چرا نیومدم ناهار دذست کنم
استجابت نزدیک است...................پر انرژی پیش به سوی آرزوها
2731
بعدناهار رفتیم خونه مادرم.شب سوهرم گفت شام میام.وقتی شام اوندیم سیب زمینی اب پز کرده بود و رفته بود زیر پتو که من مریضم و ما هم دیگه گفتیم میریم خونه خودمون.یکدفعه از زیر پتو اومد بیرون که من ماهی گذاشتم فردا خواهرت میاد بمونین اعظم فردا ماهی درست کنه.منم گفتم خودشون درست کنن و نمودم
استجابت نزدیک است...................پر انرژی پیش به سوی آرزوها
ببین من اصولا چون خودمو تو موقعیتی قرار نمیدم که اذیت بشم نمیتونم درکت کنم یه بار مادرشوهر م به رنگ لاکم ایراد گرفت دوماه نرفتم خونش کلن اهل تحمل بی احترامی نیستم مادر خودمم باشه میذارمش کنار چون بی احترامی یه عمل خودآگاهانه اس نمیتونی بگی دست خودش نیست
نگران فردا نباش خدا از قبل، آنجاست. ..
دقیقا مثه مادر شوهر خاهرمه وقتی پسرش میرفت بیرون حرف بار خاهرم میکرد بهترین کار اینکه اول بهش محل ندی سرتو گرم کار خودت کنی اگ شوهرت خاس بره بیرون توهم برو همراش جنگ باهمچین مادرشوهری اونو سرجاش نمینشونه فقد پرو تر میشه فک کن ب خاهرم گفته بود فلان کس خودش رفته برا شوهرش زن گرفته ک شوهرش بچه دار بشه
2706