2733
2734
سلام همگی میخام تجربه ی بارداری موفقمو بعد از دو بارداری خارج رحم براتون بگم امیدوارم خدا نصیب هیچکس نکنه حتی دشمنمون ان شاءالله در حال حاضر۳۵سالمه یه پسر ۸ساله دارم و بعد اون مرداد سال ۹۲اولین بارداری خارج رحم رو تجربه کردم بعد مثبت شدن بی بی چک خیلی خوشحال بودم که با یه اقدام باردار شده بودم و نوبت گرفته بودم برای دکتر برای هفته ی بعد روز دوشنبش جمعه ی قبلش بادرد شکمی روبرو شدم خونه ی مامانم بودم که همه تقریبا گفتن طبیعیه چون اصلا اسم ای پی به گوش هیچکدوممون نخورده بود دردم بعد ۱ساعت کم شد درد داشتم خیلی کم و گهگاهی تا اینکه دوشنبه صبح شد و من عصرش نوبت دکتر داشتم وای ظهر از شدت درد به مردن رسیدم اصلا رو زمین یا رو مبل نمیتونستم بشینم درد مقعد شدید داشتم و سمت چپ شکم فقط،جیغ میکشیدم رفتم بیمارستان بیمارستانی که رفتم مشکوک شدن خارج رحمی فرستادنم سونو واژینال خدا تا سونو دادم مردمو زنده شدم و تشخیص داد که توده ی در حال رشد تو لوله ی چپ جا خوش کرده برگشتم بیمارستان دکتر اومد بدون ازمایش منو اماده کردن برا عمل باز حتی خودشون لباسامو در اوردن دکتر گفت لولت ترکیده و خونریزی داخلی کردی گفتم از کجا متوجه شدین من تو سونو واژینال خونی ندیدم راه دیگه ای ای نداره جراحی نشم گفت خانم داری میمیری میخای چیکار کنی گفتم جراحی نمیخام بشم آش نخورده و دهن سوخته یعنی خدا به حالم رحم کرد پافشاری کردم و نزاشتم ببرنم اتاق عمل گفت مسئولیتت پای خودت برو بیمارستان فلان که ممکنه بادارو رفع کنن ولی خونریزی داخلی کردی اونجام جراحی میشی ولی برگردی اینجا دیگه جراحیت نمیکنیم و بیمارستان پذیرشت نمیکنه اینو که گفت یه نقطه امید تو دلم روشن شد اون موقع انگار خدا دنیا رو بهم داده بود که ممکنه جراحی نشم بارضایت خودم از بیمارستان اومدم بیرون و چون پیش دکترم نوبت گرفته بودم رفتم پیشش معاینم کرد متاسفانه یه کم خونریزی داشتم خیلی حالم بد بود گفت همین الان برو بستری شو دردام یه کم کمتر شده بود رفتم بیمارستان ازمایش خون گرفتن ازم خوشبختانه خونریزی داخلی نکرده بودم بتام ۳۶۰۰بود و همون شب اولین دوز دارو رو گرفتم و این شد ۱۰روز بیمارستان بستری بودم و ۵دوز دارو گرفتم تا بتام ۲۰شدو مرخص شدم و خداروشکر لولم حفظ شد دیگه جلوگیری داشتم تا اینکه زیر نظر متخصص سال ۹۳اقدام به بارداری کردم و متاسفانه دکترم عکس رنگی برام ننوشت و گفت مشکلی نداری برو اقدام و لازم نیست ۴ماه برام داروی کمک باروری نوشت ولی باردار نشدم ماه ۵هیچی ماه ششم طبیعی بدون دارو باردار شدم اخرای بهمن بوداما با لکه بینی متاسفانه متوجه شدم اینبارم خارج رحمه حتما که همینطورم بود تیتر بتا دادم ۲۹۵ دوروز بعد ۲۶۰ افت بتا داشتم رفتم سونو که متاسفانه هیچی ندیدن نه تو لوله ها نه تو رحم اینم بگم هر دوتا رو پنج هفته و ۴روز بستری شدم خلاصه باز راهی بیمارستان شدم و بستری تیتر بتا دادم بتام شد ۱۶۰ خونریزی داخلی نداشتم فقط افت بتا داشتم که دکتر امیدوارم کرده بود که داره دفع میشه و دارو نگرفتم ولی تحت نظر باید میبودم بالاخره با ضرب و زور یه توده ای سمت راستم تو حفره ی شکمی پیدا کردن و گفتن اینجا جا خوش کرده درکمال ناباوری روز پنجم بستری تیتر بتای من شد ۶۰۰ خدا دنیا روسرم خراب شد اخه چرا انقد باید میرفت بالا اخه داروهای قبل عوارضشون رو چشمام تاثیر گذاشته بود و تا یک ماه تا فاصله ی ۵متری به بعد اصلا نمیدیدم باز میترسیدم راضی نمیشدم دارو بگیرم به هر حال تا ۱۲شب دکتر و پرستارا باهام صحبت کردن و راضی شدم اولین دوز دارو رو گرفتم و خوشبختانه جواب داد این بارم ۳دوز دارو گرفتم و بعد ۱۰روز با بتای ۹۰با رضایت خودم از بیمارستان ترخیص شدم خدا به حق ائمه ی اطهار واسه هیچ کس پیش نیاره خدایی خیلی سخته اونجا یه پرستار بهم گفته بود حتما برو یزد واسه درمان و هواگیری ولی چون هزینه ها سنگین بود نتونستم برم توی شهرم درمانو شروع کردم رفتم اول پیش یه دکتر که فوق تخصص نازایی و ای وی اف بود گفت خانم سمیرا شما فقط،ای وی اف، فردا عصرم بستری بشو تا لاپرا کنم وکلی ازمایش برام نوشت که فرداش انجام بدم گفتم عکس رنگی نمینوسین اول گفت کارت از عکس رنگی و بارداری طبیعی گذشته فقط ای وی اف دلم شکست از مطب اومدم بیرون تو دلم آه کشیدم گفتم این همه هزینه رو از کجا بیارم اخه بازم دلم روشن بود تو دلم خطاب به دکتر گفتم مگه تو خدایی از اینده خبر داری من به لطف و قدرت خدا ایمان دارم و صبر میکنم خلاصه عید شد و گذشت و من اردیبهشت باز رفتم پیش یه دکتر دیگه برام عکس رنگی نوشت رفتم عکس و گفتند هر دوتا لوله باز هستن و سالم که ای کاش اینجا نرفته بودم خیر سرم جای مطمعن رفتم ۵ماه بعد عکس اقداممو شروع کردم اخه میترسیدم باز خارج رحم بشه و خدا انگار بازم اینجا بهم رحم کرد که من جلوگیری داشته باشم خلاصه اقداممو شروع کردم پریودام خیلی
امضای من مهم نیست ،امضای «خـــ🌺ــــدا»پای تمام آرزوهاتون.

نامرتب شده بود یا اصلا نمیشدم یا ماهی دوبار پریود میشدم
۱۹اسفندسال گذشته که پریود شدم تا ۶فروردین ادامه داشت و قطع،نمیشد انقده شدید بود واای
که میخاستن منو کورتاژتشخیصی بدن که باز خدا کمکم کرد و همون شب قطع شد خودمونیم چقد شانس اوردم من واقعا همیشه به رحمت خدا ایمان داشتم و صبور بودم بالاخره
۱سال از عکس رنگی گذشت و خبری نشد تا اینکه اردیبهشت امسال باز عکس رنگی رفتم که متاسفانه گفتن لوله چپت گیر داره و لوله ی سمت راست کلا مسدود
دوتا خارج رحمم طبق این عکس برام اتفاق افتاده بود ای پی اولی گیر بود تو لوله ‌ی چپ و دومی چون لوله ی راستم مسدود بود رفته بود حفره ی شکمی
یعنی اولین عکس رنگی من الکی بود و۱۶۰هزارتومن ناقابل رو تقدیم اون دکتر کرده بودم
بگذریم
عکس رنگی بدی بود
چون انسداد داشتم خیلی درد کشیدم
و خوشبختانه باز شدن و من خوشحال
ماهی که عکس انداختم نتونستم اقدام کنم چون اسباب کشی داشتم و باید از شب۱۵پریودم مدروکسی میخوردم تا سر موقع پریود بشم و داروهای کمک باروری بگیرم و پریود شدم داروهامو شروع کردم از شب ۵پریودی شبی دوتا کلومیفن
۵و۷و۹پریودی امپول منوتروپین
۱۳پریودی هم کرونیک که همون هاش سی جی هستش و اولی هاش ام جی
از شب ۹پریودی هم یه شب درمیون اقدام
۱۳پریودی هم سونو
خلاصه ،داروهامو شروع کردم از شب ۷هم رفتم اقدام
۱۳پریودم رفتم سونو دکترم با کمال تاسف گفت فولی نداری مطمعنی روزتو درست اومدی گفتم اره تازه من ۱۲پریود رفته بودم که گفتم ۱۳با این حال گفت امپول کرونیکتو امروز بزن و من زدم
تو دلم گفتم نکنه گرفته و همینطورم بود
لقاح من دقیقا بعد پاک شدنم انجام شده بود
خیلی علایم داشتم و ۸۰درصد مطمعن بودم باردار شدم خدا میدونه چقد اروم بودم چون میدونستم خدا ناامیدم نمیکنه
روز ۲۵پریودی بی بی مثبت شد با هاله ی کمرنگ روز ۲۷دیگه پرررنگ
اما تیتر بتامو روز ۳۰پریودی رفتم اخه من خیلی خونسرد بودم بتام شد ۴۵۰
و روز ۳۲پریودی۱۵۴۶
که دکتر گفت خوبه
و ۳۵پریودی خودش سونو کرد گفت احتمال ۷۰درصد تو رحمه
برو دوهفته دیگه بیا
و من خیلی خوشحال بودم حتی سونوی بیرون نرفتم دوهفته بعدش رفتم باز پیش خودش سونوم کرد و گفت رشدش عالیه فقط قلب و نمیبینم سونو برات مینویسم برو بیرون گفتم خدایا به امید خودت
رفتم مسافرت😄😄
و تا ۹هفته و ۳روز که بودم واسه قلبش رفتم که خداروشکر همه چی اوکی بود
یه خورده دارو و شیاف برام نوشته بود که سه ماهگی دکترمو عوض کردم و همه ی داروهامو قطع کرد گفت اصلا لازم نیست این همه دارو بخوری
والان خدارو شکر نی نی گلم تو ۲۲هفته و سالم خدارو شکر تو دلمه خدا خودش نگهدارش باشه امیدوارم خدا دامن همه ی منتظرارو سبز کنه و به حق حضرت زهرا دل همتونو شاد
اوناییم که مث من تجربه ی تلخی رو گذروندن به رحمت خدا ایمان داشته باشن مطمعن باشین خدا نا امیدتون نمیکنه

ببخشید خیلی طولانی شد
خواستم با جزییات بگم
و برای همه ی مامانا و نی نیا آرزوی موفقیت و سلامتی رو از خدای بزرگ خواهانم 😘😘🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر این چیزا رو میشنوم امیدم چندین برابر میشه واسه منم دعا کن
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2731
سمیرا از ته دلم خوشحال شدم منم دعا کن عزیزم
برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
خدا حفظش کنه عزیزم
2740
برا من که ۲۵پریودم مثبت شد بستگی داره وقت لقاحت کی بوده باشه عزیزم ان شاءالله که مامان شدی گلی عزیز
2706