2733
2734
عنوان

داستان بارداری موفق من بعداز تجربه ی تلخ دو بارداری خارج رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 14300 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سمیرا جان من 30 شهریور زایمان زودرس داشتم پسرکم رو بخاطر نارسایی دهانه رحم تو 23 هفتگی از دست دادم
هفته گذشته مسافرت بودم یکشنبه شبه گذشته خیلی ناگهانی زیر شکمم درد گرفت و روده هام و مقعدم رو هم درگیر کرد جوری که داشتم از درد میمردم و شوهرم نصفه شب بردم بیمارستان مسکن زدم و بهتر شدم از همون شب هم لک بینی شروع شد و چهارشنبه هم پریود شدم که خیلی خیلی هم شدید و همچنان هم هست!
تو بیمارستان بهم گفتن درد ممکنه بخاطر مسمومیت غذایی باشه که با درد پریود ترکیب شده و اینطوری شده!
ممکنه رحم یا لوله هام مشکلی براشون پیش آمده باشه حین زایمان زودرسم؟؟؟
قبل پریودم سونو دادم و هیچ بقایایی نداشتم اما وقتی پریود شدم یه بافته تقریبا 1 سانتیمتری روز اول دفع کردم و بعدش خونریزی شروع شد
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

خیلی ناراحت شدم مرضی جان ان شاءالله خدا اینبار یه بارداری موفق و سالمی رو پیش روت بزاره گلم
شاید دیواره ی رحمت به طور کامل نریخته پایین
مرضی جان بعد پاک شدنت حتما یه سونوی واژینال برو
تو این پریودیت هم گرمیجات بخور تا رحمت کامل و تمییز شه
امضای من مهم نیست ،امضای «خـــ🌺ــــدا»پای تمام آرزوهاتون.
2731
سمیرا جان ممنون که تجربت رو برامون نوشتی و بهمون امید دادی.منم ای پی راست شدم و می گن احتمالا دیگه از لوله راست نمی تونم باردار بشم.یعنی اون لوله عملا از بین رفته ؟البته من هم با دارو ای پی رفع شده.عکس رنگی هم میگه لوله راست گرفتگی داره و چپ بازه
خدایا هزار بار شکرت
سلام سمیرای عزیز .خیلی خوشحالم که باردار شدی ایشاالله صحیح و سالم به دنیا میادی
منم 1بارداری خارج رحم رو تجربه کردم واقعا درد اور بود خدارو شکر منم بدون جراحی از بین رفت.2ماه پیش هم 1بارداری پوچ داشتم هر 2تا طبیعی رد شدن
حالا ب نظر شما لوله ها اسیبی دیده؟عکس رنگی واجبه؟ااان دوباره اقدام کردم خیلی استرس دارم
برای سلامتی نی نی تو دلم میشه صلوات بفرستین😍😍
سلام مامان طاها جان خوشحالم که بارداری موفقی داشتی و گل پسرت الان سالم و سلامت تو بغلته عزیزم اره دکتر منم گفت فقط،ای وی اف ولی من خوشبختانه گوش نکردم و صبوری و ادامه ی درمان و خدارو شاکرم به خاطر نعمت بزرگی که بهم داده ان شاءالله همه حاحتروا بشن به حق علی اصغر امام حسین
هانیه جان فدات گلی خانوم ولی بهتره لوله ی راستتم باز بشه چون اگه گیر داشته باشه خدای نکرده تجربه ی تلخ تکرار بشه باید ماههایی اقدام کنی که تخمکت از لوله ی چپ ازاد بشه و هر ماه نیاز به سونوگرافی داری درمان لوله ی راستتو پیگیر بشو گلم
مامان شایگان جان خوشحالم که بارداری تبریک میگم گلم فدات خانوم گل ان شاءالله نگران نباش گلی ان شاءالله که سالمه خودش داده خودشم نگهدارشه ان شاءالله
ان شاءالله هستی جان خدا بهت صبر میده گلم همونجور که تحمل این تجربه ی تلخو داد مطمعن باش و به رحمت خدا ایمان داشته باش که حتما بچتو بغل میگیری گلم
ناراحت شدم که لولتو به خاطر سهل انگاری دکترت از دست دادی
خیلیارو دیدم با یه لوله باردار شدن دوست خودم که الان دخترش،بغلشه ان شاءالله به زودی مامان شی
ممنون گلم
2706