2737
2739
عنوان

به نظرتون چیکار کنه؟

764 بازدید | 53 پست
پسر خاله من حدوا 5 ساله ازدواج کرده با یه خانومی زودی بچه دار میشن مثل خودمن خدا بهشون دوقلو میده پسر خاله من قبل ازدواج با یه مقدار پول کار میکرده یعنی سرمایش بوده درامدشم رو یک ملیون و دویست تا پونصد بوده که میره خواستگاری ولی پولشو میبرن الانم یه کارمند معمولی هستش ولی موضوع اینه که خانومش از وقتی زن ایشون شده خیلی ناسازکاره از وقتی بچهاشون به دنیا اومده بدترم شده مثلا همش جیغ داد هوار میکنه صداش میره بالا همش با خاله من سر بچه ها شدعوا می کنه کوچیک و بزرگ نمیشناسه جواب همه رو میده ابرو شوهرشو جلوی همه برده همش میگه به این اون شوهرم پول نداره تمام همسایه هاشون از دست جیغ ای زنه اعصابشون خرابه حتی به شوهره تزکر میدن اونم میره بچه ها رو با حقوق کمی که داره میزاره مهد تازه خالم یگفت انگار رابطه هم ندارن هر چند وقت اونم به زور شوهره خالم می گفت که حمید فقط به خاطر بچه ها داره زندگی میکنه با زنه ولی داره طاقتش تموم میشه به نظرتون با همچین خانومی چه جوری باید رفتار کرد؟ بگین تا به خالم بگم
دنیا رو سخت بگیری دنیا برات سخت میشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید خانمه حق داره.فشار دو طرفه بهش وارد شده.از یه طرف درامد کم.از یه طرف با وجود بچه ها مخارج زیاد.به نظرم خانمه از لحاظ روحی خسته شده.یه مسافرت دونفره بدون بچه ها با شوهرش .کمک کردن خاله ت بهشون درنگه داری بچه ها و اگه ممکنه کمک مالی.
2728
واللع مینو جون خاله من بیچاره نگه میداره بچه ها رو تو هفته سه روز شوهر خاله منم کمک میکنه مثلا روغن پنیر چیزای لازم رو میخره براشون تنها نیستن
2740
پسر خاله من میگه خونمونو بفروشیم بریم اندیشه یه خونه بزرگتر رهن کنیم منم با بقیه پول یه کار درست کنم برای خودم نمیره میگه منم فقط تهران
2706