2737
2734
سلام.من می خوام تخمک گذاری رو از روی دما تشخیص بدم از روز بعد از پریود دمای بدنم رو در ساعت معیین صبح اندازه گرفتم هر روز 35.5 بود تا اینکه دو روز پشت سر هم 35.3 شد بعد دوباره 35.5شد.من تخمک گذاریم کدوم روز بوده چون پریودامم نامنظمه.
سلام اونروزیکه دمای بدن به کمترین حد خودش میرسه ، روز تخمک گذاریه. روز بعد سریع دما بالا میره و تا اخر دوره بالا میمونه ( در واقع وقتی درجه حرارت رفته بالا ، یعنی تخمک گذاری انجام شده رفته!) اگر اینو تو گوگل ، قسمت عکسهاش سرچ کنین ، بهتر متوجه میشین basal body temperature chart during ovulation دماسنج هم کنار تخت باید باشه که لازم نباشه صبح بلند شید و بیاریدش. چون خود فعالیت ، حتی کمش ، درجه رو کمی بالا میبره بهتره دماسنج دیجیتال هم باشه. چون هم خوندنش راحتتره ، هم نیاز به تکون دادن نداره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
تهمینه جون ، مال بعضی خانومها هیچوقت خط تست ، از خط کنترل پررنگتر نمیشه. یا حتی همرنگ و باید روزیکه نسبت به روزهای دیگه پررنگتر بوده رو ملاک قرار بدن راستی خواستی کیت بخری ، مدیکور اصلا نخر. من واسه امتحان همزمان با مکس 14 ، مدیکور هم میذاشتم. مکس واسه خودش کمرنگ و پررنگ و دوباره محو شد ، مدیکور همش منفی بود!!!