2737
2734

یه اپلیکیشن نصب کردم خیلی کمک کرده وسط کار نرم سراغ گوشی  

اسم اپلیکیشن app block هست 

هر وقت میخوای روی کارت متمرکز بشی میزنی همه اپ هایی که وسط کار هی بهشون سر میزدی رو بلاک می‌کنی 

دیگه نمی‌ذاره وارد اون اپ ها بشی تا زمانی که بری قفلشو باز کنی 

اونجاست که میفهمی وای مثلا امروز پنج بار تلاش ناموفق داشتم که وارد فلان اپلیکیشن بشم 

تازه میفهمی چقدر انتخاب های ناخودآگاه و از سر عادت برای وارد شدن به اپ هات زیاده  

خلاصه برای من جواب داد 

روز های اول ممکنه برای قفل کردن برنامه هاتون دیر اقدام کنین ، ولی استمرار داشته باشید تا بالآخره تبدیل به عادت بشه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

عالیه ممنون عزیزم 

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب من اگه نصبم کنه فایده نداره بلاک کنم باز زود قفلشو باز میکنم😐

چرایی مهمه 

چرا میخوای قفل کنی؟ 

تمرکز روی کارت مهمه برات ؟ میخوای عملگرایی بیشتری داشته باشی ؟ 

اگه قراره قفل کنی و بیکار بمونی معلومه که باز می‌کنی ولی اگه قراره بری روی کارت متمرکز بشی کل روز قفل میمونه چون یه صفحه مشکی میاد جلوی صورتت و بهت میگه این اپ رو بلاک کردی 

اگه چرایی داشته باشی تازه بهت برمیخوره که چرا امتحان کردم واردش بشم؟ 

این برای کسایی مثل من خوبه که هی وسط کار میگم برم یه سر به نی نی سایت بزنم بعد توش غرق میشم نمیتونم بیام بیرون 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

سلام گلم تو یکی از تاپیکا دیدم نوشتین از پارسی مزون خرید کردین معتبره ؟من چند روزه پیراهن سفارش دادم هنوز کد پیگیری مرسوله پستی نیومده واسم نگرانم پولم بره هیچ عاشق لباسه هم بودم نرسه دسنم🥲

سلام گلم تو یکی از تاپیکا دیدم نوشتین از پارسی مزون خرید کردین معتبره ؟من چند روزه پیراهن سفارش دادم ...

پیج پارسی مزون فیک هم داره از سایتش خریدی ؟ اگه از سایت خریدی که اوکیه کاملا ولی اگر از پیج خریدی مطمئنی از همونی که فالور هاش میلیونی هست خریدی ؟ اگر آره میرسه نگران نباش خیلی هم لباساش خوشگله

2740

امضات❤️

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡