2733
2734
خداخیرتون بده راهنمایی کنین
خدایااگرمن گاهی فراموش کردم خدای بزرگی دارم توفراموش نکن بنده کوچکی داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.سردت شده.یا لباس خیس شده مثلا از ظرف شستن تنت نبوده؟بعضی وقتها خیس شدن لباس یا سرما انچنان اثر میذاره که ادم باورش نمیشه چیزیش نیست!
خدای من کمکم کن بهت بی معرفت نشم و نمازهامو به موقع بخونم💕مرسی
2731
2740
باران من تقریبا دو هفته پیش اینجوری بودم. تاپیکم زدم حتی.. از سمت چپم از واژنم شروع میشد تا زیر دلم. منم فکر میکردم رحممه. آخرش رفتم دکتر زنان.. همینجور که منتظر بودم برم تو دردم بیشتر شد و رفت سمت پهلوی چپم. دکتر معاینه کرد گفت چیزی نیست. درد منم همینجور زیاد میشد تا برسم خونه درد دیگه امونمو برید. البته خونه ی مامانم رفتم. درد دیگه طوری شد که دولا راه میرفتمو گریه میکردم. ناچار رفتیم بیمارستان اورژانس بهم مورفین زدن. آزمایشو سونو دادم معلوم شد در حال دفع سنگ بوده کلیه م.
جدی لیانااتفاقاچندروزه پهلوهامم درد میکنه.خدامنم اینجوری باشه.دفع شدسنگت ؟ الان بهتری؟
خدایااگرمن گاهی فراموش کردم خدای بزرگی دارم توفراموش نکن بنده کوچکی داری
ببخشید باران خودم تاپیک زده بودم نتونستم ول کنم بیام. آره الان خیلی بهترم. گفتن ریز بوده دفع شده. تا دو روز بهدش یهو درد نیگرفت وحشتناک که دیازپام بهم داده بودن. البته احتمالشن هست پهولوهات سرما خورده باشه ها.