2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده یه دکتر خوب میخوام

164 بازدید | 3 پست
سلام دوستای گلم بدنم درد میکنه تنگی نفس دارم ارتریت روماتوئید دارم یه دکتر عالی متخصص روماتولوژی میخوام تو تهران با ادرس وشماره تلفن خواهشا مرسییی
دکترعلیرضا ناصرفرهمند فوق تخصص روماتولوژی توبیمارستان آبان شنبه از8تا 14زنگ بزن امروز ازش وقت بگیر نشانی: تهران ، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، پلاک 46 شماره تلفن های مرکز: 83839000 نمابر(تلفکس): 88908659 تلفن گویا: 83838 تارنما (وب سایت): abanhospital.com پست الکترونیک: info@abanhospital.com کدپستی: 1344613485
شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر محمد شفیع زاده: تهران،خ کارگرجنوبی، چهارراه لشکر، خ کمالی، بیمارستان لقمان، بخش روماتولوژی تلفن: 55414064کدپستی 13334
شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .
2731