2737
2734
سلام به دوستای گلم ....من از همتون کمک میخوام ....کسی از شما ها بوده که کیست هموراژیک داشته باشه چقدر طول کشیده تا برطرف بشه و

آیا بچه دار شدن ؟؟؟؟ چقدر طول کشیده تا نی نی بیاد تو دلتون ..؟؟؟؟؟؟
پسر کوچولوی نازنینم در تاریخ ( 9/4/92 ) قدم های نازش رو به این دنیا گذاشته و زندگی ما رو زیباتر کرد.عاشقشیم...

خدایااااااااااااا از تو ممـــنونــم - بــــــــرای این همه شــــــادی
چــــه ســــرشارم از عــــــطر تو تـــــو به من زنــــدگی دادی
((خدایاااااااااااا شکرت بی نهایت))
و اینکه چه قرصی خوردید برای برطرف شدن ....؟؟؟؟

چند ماه مصرف کردید ...؟ چند وقت بعد از مصرف دارو باردار شدید ؟
پسر کوچولوی نازنینم در تاریخ ( 9/4/92 ) قدم های نازش رو به این دنیا گذاشته و زندگی ما رو زیباتر کرد.عاشقشیم...

کمــــــــــــــــک کسی نیست ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشکال نداره آرام جونم ممنون فدات بشم

سلام آسمان جون
اصلا جای نگرانی نداره چون به گفته ی دکتر ها کیست هموراژیک ساده ترین و بی خطر ترین کیست هاست که معمولا با یه دوره دارو درمان میشه.
من خودم کیست هموراژیک داشتم از نوع خونی که دکتر واسم قرص یاسمین تجویز کرد گفت یه دوره بخور ولی من خودم با مشورت دکتر 2 دوره خوردم که بعدشم خدا رو شکر رفتم سونو هیچ اثری از کیست نبود
عزیزم اصلا نترس من قبلش هم زیاد کیست میگرفتم و بعد که آزمایش دادم فهمیدم تنظیم هورمونام بهم خورده بود.الانم 2 قلو باردارم تازه هنوزم یه دونه کیست ساده دارم پس اصلا نگران نباش گلم.
ولی اگر میخوای باردار شی اول مشکل کیستت رو بر طرف کن بعد چون توی دوران بارداری نمیتونی هیچ دارویی بخوری .
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
راستی عزیزم من با قرص کلومیفن باردار شدم چون فولیکول های خوبی نداشتم و همین قرص چون هورمونیه باعث شد که دوباره کیست بگیرم
ولی بازم خدا رو شکررررر
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
سلام من 9 هفتمه برای سلامت جنین رفتم آز دادم که فهمیدم کیست هموراژیک خونی تو تخومدان چپم دارم درد نداره ولی میترسم هم واسه خودم هم واسه نی نیم ترو خدا منم کمک کنید
خدایا مرا یکتنو تنها مگذار که تو تنها وارث عالمی(ایلیا پسر گل من و باباش 28 شهریور اومد تو دنیای ما ،قلبونش بریم، خدایا شکرت)
2738
اگه کسی هست ترو خدا راهنماییم کنه دارم از نگرانی میمیرم
خدایا مرا یکتنو تنها مگذار که تو تنها وارث عالمی(ایلیا پسر گل من و باباش 28 شهریور اومد تو دنیای ما ،قلبونش بریم، خدایا شکرت)
و اینکه چه قرصی خوردید برای برطرف شدن ....؟؟؟؟ چند ماه مصرف کردید ...؟ چند وقت بعد از مصرف دارو بار ...

سلام عزيزم كيست شما برطرف شد منم كيست ٥سانتي هموراژيك دارم