2733
2734

من با کورن فلکس یا اوتمیل بهشون میدم اعصابم آرومه

البته هر روز شیر نمیدم

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نه پسرمن همش لبنیات میخوره ولی وزنش کمه من سر غذا خوردنش اعصابم خرد میشه هیچی لب نمیزنه 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

با کنجد و تخمه شربتی ک چند برابر شیر کلسیم داره جاگزین کردم راحت ترم گاهی شیر میدم 

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2740

دختر من بعد از شیرمادر،دیگه لب یه هیچ شیری نزد.. ۸ سالشه.. با هر چیزی مخلوط میکردم قبلا، متوجه میشد.. منم دیدم دوس نداره بی خیال شدم دیگه ام بهش اصرار نکردم..  شیر خیلی جایگزین داره.. کمبود وزن هم فقط با شیر جبران نمیشه.. با خیلی چیزا میتونی وزنشو بیشتر کنی

متأهل 💫 مامان سه تا فرشته