2752
2734
عنوان

همونم که آدرس شوهرمو دادم به طلبکارش

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 54 پست
اما همش میترسیدم که اسمی از من ببره .بهش گفتم اگه اسم منو بیاری زندگی واسم نمی‌مونه .من بخاطر بچه تو ...

کارت خیلی خوب و خدایی بوده 

ولی شوهرت به راحتی حدس می زنه که کار تو بوده وگرنه کسی آدرس پدرشوهرت نداره که به اون شخص بده! 

ان شالله که ختم به خیر بشه 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز شوهرم که واسه ناهار اومد خونه خیییلی عصبانی بود گفت آره فلانی رفته در خونه بابام و میرم صورتشو ...

اوه اوه

کاش خودت به پدرشوهرت میگفتی مثلا راهنماییش کنه 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
امروز شوهرم که واسه ناهار اومد خونه خیییلی عصبانی بود گفت آره فلانی رفته در خونه بابام و میرم صورتشو ...

چه کاری بود کردی اخه؟

شماره کارت میگرفتی خودت براش میریختی یا اگرم نداشتی از پدر شوهرت یا پدرت قرض میکردی براش یواشکی میریختی

2731

بالاخره چیشد پولو گرفتن؟

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

به پدره زنگ بزن بگو در را براش باز نکنه 

و کلا هرجایی هست بره ک نبینتش

یه نظر صلوات بفرست ختم به خیر بشه 

بعد نهایت دیدی اوضاع بالا گرفته زنگ بزن به همون شخص بگو خودم خورد خورد پول بچه ات می دم ، بگو داره شر می شه

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بهش گفتم حالا که پیدا کرده آدرس و دیگه کشش نده و آبروریزی نکن پولشو بهش بده بره .گفت نمی‌دم تا جونش در بیاد 

همون موقع پدر شوهرم زنک زد و داد و بیداد کرد که چرا پول این بچه رو ندادی و همین الان باید بدی .بعدش یه شماره کارت فرستاد .شوهر منم از ترسش که ابروش پیش باباش نره رفت پول و زد به کارتش

2706