2733
2734
عنوان

دکتر عارفی یا اشرف معینی؟

4979 بازدید | 3 پست
سلام دکتر من دکتر عارفیه خیلی هم دکتر خوب وباسوادیه ودر این زمینه تحقیق کرده اما دکتر بنام زنان از اشرف معینی تعریف می کرد کسی اطلاعات کاملی در این زمینه داره
سلام. من به شما توصیه میکنم به هیچ وجه اشرف معینی رو انتخاب نکنید. چند سال پیش من این اشتباه رو کردم. مدت زیادی مشتری مغازه اش روبروی پارک ملت بودم و با ویزیت و سونوگرافیهایی که انجام میداد منو سرکیسه کرد. توی زمانی که آمپولهای آی وی اف گیر نمیومد و خیلی گرون بود و بیمه نبود با بدبختی اونا رو گرفتم و زدم. درست روز آخر به بهانه اینکه شوهرت پیش اورولوژیستهای ما پرونده نداره عمل منو انجام نداد و گفت برو طبیعی حامله میشی. گفتم چرا تا حالا از من نخواستید شوهرم بره اونجا؟ جوابی نداد و منو به حال خودم گذاشت. اشتباه کردم همون موقع ازش شکایت نکردم. ولی ازش بیزارم و به همه توصیه میکنم بهش اعتماد نکنن. دکتری که وجدانش رو زیر پاش میذاره قابل اعتماد نیست. ظاهرا ادعای مذهب میکنه ولی باید یادش باشه که تا قیامت نبخشیدمش
دکتر اشرف معینی تا میتوانند به زنانی که به سختی حامله شده اند پروژسترون و آسپرین میدهند ومراقبت دوران بارداری رو به مامائی که تو مطبشه می سپاره اونم که فقط کرم ضد ترک وشیر خشک حاملگی وگن می ده وتاکید میکنه از چه داروخونه ای بخرن (با داروخانه شریکند)وسونوگرافی هم باید در دکه بغل دکه خودش انجام بگیره اونم فقط پول می گیره و تو نوبت مینشونه وسر جمع 5 دقیقه چشم بسته میبینه و جنین بدبخت هم که تا ماه8 دارو خورده، با انواع مریضی متولد میشه و خانوم دکتر هم که فقط به واسطه چادرش مسلمونه برای بازاریابی بخت برگشته های دیگه وارد برنامه های تلوزیونی میشه .خدایا این افراد را که غیر مستقیم چگونگی زنده بودن طفلهای معصوم رو رقم میزنن، یا آگاه کن یا بکش .عجب صبری خدا دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارمعینی شانسیه. عارفی رو خیلی تعریفشو شنیدم.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2731