2733
2739
عنوان

دوست خانم و ترجیحا تهرانی

291 بازدید | 19 پست

سلام من خودم خانمم دوست دارم یه دوست خوب و پایه پیدا کنم خانم عزیزای دلم آقایون دوست هستند ولی نه در زیاد از حد و اینکه دوست خوب باشه بریم بیرون بیاد خونه کلا رفیق بی کلک باشه و پایه 

چندسالته ؟ کجای تهرانی

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا مث کانال های صیغه یابی تاپیک زدی 😂

📌سخت است! ولی تو باید حالت خوب شود .تو باید دوباره بلند شوی و روی پای خودت بایستی و تمام مسیر های نرفته را بروی و تمام کارهای نکرده را بکنی و قوی باشی و نشکنی و نیاز به هیچکس نداشته باشی .سخت است!  ولی تو باید تنهایی از پس همه چیز بر بیایی و همه چیز را درست کنی ، تنهایی با سپاه مشکلاتت بجنگی و تنهایی پیروز شوی.تو نمیدانی چه لذتی دارد آدمی قهرمان زندگی خودش شود و خودش برای مشکلاتش کافی باشد و از هیچکسی هیچ انتظاری نداشته باشد♻️💚🌱
2742
2738
آخ من خودم یه عدد رفیق باز تیر بودم همه رو کنار گذاشتم 

دوست خوبه ولی اگه ادم خوبشو پیدا کنی

و اینکه تحت هیچ شرایطی راز نگی بهش هیچی ازت ندونه

فقط وقت بگذرونی و تفریح همین نه بیشتر

حاظرم بمیرم ولی دردل نکنم با هیچکی

2706