2737
2739
عنوان

مامانااااا کمکم کنییییید😭😭😭

435 بازدید | 39 پست

دوستان پسرم گوش راستش متاسفانه کیپ شده

البته گاهی صداهای ریز رو میشنوه گاهی نمیشنوه.

الان چک کردم تو گلوش سمت راست متورم و کمی قرمزه.

به نظرتون بخاطر لوزه میتونه باشه؟

اولش کلا کیپ بود الان بعد یکماه دارو مصرف کردن خیلی بهتره.

اما دکتر گفت باید سمعک بذاره حرفی از لوزه هم نزد!😭😭😭

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عفونت نیست یعنی؟

اگه عفونت نبود بهتر نمیشد که؟

دکتره خیلی بیخیال و سرد بود .اخه ادم درمان میکنه بعد مرحله ی آخر میگه سمعک 

حتی گلوشو معاینه نکرد منی که با چراغ گوشی معاینه کردم میبینم داخل گلوش متورمه سمت راستش!

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
اگه عفونت نبود بهتر نمیشد که؟ دکتره خیلی بیخیال و سرد بود .اخه ادم درمان میکنه بعد مرحله ی آخر میگه ...

قبلا مشکل شنوایی نداشت ؟ بدو تولد برده بودین شنوایی سنجی ؟ اخه یهو نمیشه که اینطور بشه. 

بردی پیش متخصص گوش و حلق و بینی؟ 

اره بردم یکماه دارو دادم شنیدنش بهتر شده.

اما گوش راستش ایراد داره همچنان

2738
قبلا مشکل شنوایی نداشت ؟ بدو تولد برده بودین شنوایی سنجی ؟ اخه یهو نمیشه که اینطور بشه. 

اره شنواییش خیلی خوب بود شنوایی سنجی هم بردم.

خروسک گرفت چند وقت پیشا بعد کلا صداش در نمیومد حدود یک هفته

بعدش گوشش درد میکرد بعد دارو دادم اما چند روز بعد فهمیدم مشکل داره بردم پیش متخصص 

ببرش چندتادکترنشون بده تاخیال خودتم راحت باشه تحقیق کن دکترخوب ببر

حتما میبرم شنبه تست ای بی آر بده بعد میبرمش پیش چند تا متخصص دیگه.التماس دعا

اره شنواییش خیلی خوب بود شنوایی سنجی هم بردم. خروسک گرفت چند وقت پیشا بعد کلا صداش در نمیومد حدود ی ...

کدوم شهری ؟ اگه نزدیک‌تبریز هستی بیارش پیش دکتر لطفی نیا. فوق العادس. نگران نباش احتپالا چرک به دیواره پرده گوشش چسبیده که جلوی شنوایی رو گرفته. نمیشه که یهو عصب گوش آسیب ببینه مگه دیگه تو عفونت های خیلیییی شدید درمان نشده. اهاااا دکتر شهین عبداللهی فخیم. یعنیییی معجزه گره. دکتر شهین عبداللهی حیطه عملش مخصوص کودکانه کاش بتونی بیاریش باور کن معجزه میکنه تو کل ایران شماره ۱ هست

کدوم شهری ؟ اگه نزدیک‌تبریز هستی بیارش پیش دکتر لطفی نیا. فوق العادس. نگران نباش احتپالا چرک به دیوا ...

اگه لازم باشه میارمش من کرجم اما اگه اینطوره میارمش چون نمیخوام کم کاری کنم برای بچه🥺

تو رو خدا بگید کارش خوبه واقعا؟

اگه عفونت نبود بهتر نمیشد که؟ دکتره خیلی بیخیال و سرد بود .اخه ادم درمان میکنه بعد مرحله ی آخر میگه ...

دکترشو عوض کن،،زندایی من اینطور شداصلا شنواییش. ب مشکل خورده بود و. نمیشنید گوششو دکتر شست وشو داد

کسی که با دردش میخوابد، انشالله با درمانش بیدار شود🦋🌾.  چه می‌شود کرد؟مگر می‌شود دنیا را پاره کردو از تویش خوشبختی درآورد؟همین است که هست
2706