2733
2739
عنوان

تجربه ی دندونپزشکی بردن کودک

222 بازدید | 28 پست

شبتون بخیر زیباهای نی نی سایت

خیلی وقته میخوام این تاپیکو بزنم..

حتی اگه به درد یه نفر هم بخوره من شادمان خواهم شد🤭

دختر بنده ۱۰ روز دیگه ۵ سالش میشه

تا دو سالگی شیر خورده و بنظر همه چی اوکی بود .. ولی پارسال یهو یه سیاهی رو دندون آسیابش دیده شد و این دندون دیگه رسید به عصب و دلبندم هرچیزی میخورد دردش میگرفت ...

دیگه دیدم نه اوضاع خیته ..‌رفتم تو کارش 

اولش با انیمیشن و کتاب درمورد دندونپزشکی شروع کردم.. که آشنا بشه

بعدشم یه سرچ و انتخاب دندونپزشک خانم...‌که دلبندم‌نترسه

ولی بزرگترین اشتباهم بود.. چون دندونپزشک به شدت بی تجربه ای بود و یکی از بدترین روزای عمرمو تجربه کردم تو مطبش

ایشون  بجای درست کردن دندون پوسیده هی ترمیم انجام میدادن و انقد لفتش دادن که دندون ابسه‌ کرد 

و هیچوقت گریه های وحشتناک بچم‌ فراموشم‌ نمیشه..

در نهایتم تیر خلاص رو زد و گفت دخترت همکاری نمیکنه و باید ببریش بیمارستان با بیهوشی دندوناش درست شه

اینبار خیلی جدی تر تحقیق کردم ..کاری که باید از اول میکردم رو تازه وقتی اینهمه بچم اذیت شد انجام دادم .. و یه‌پزشک‌عالی پیدا کردم و ایشون به قدری خودش و تیمش حرفه ای بود که ۶ تا از دندوناشو درست کردن و الان نه تنها دخترم نترسیده از دندونپزشک بلکه با ذوق هم‌ازش حرف میزنه ..

نتیجه گیری رو پست بعدی میگم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

۱.‌اینکه حتما جدی بگیرین درد دندون بچه رو..‌ من وقتی گفتم دندونای بچمو عصب کشی کردیم با سیل عظیمی از مخالفت ها که این دندون دائمیش نیست..تو داری بچه رو اذیت میکنی .. تو داری پول رو حیف‌میکنی ...‌و از این قبیل نظر ها مواجه شدم

ولی تو عکسی که از دندونش انداختیم مشخص شد که ریشه های دندون آسیباش خیلی بلنده و تا ۱۲.۱۳ سالگی خیال افتادن ندارن ...‌ 

اگه من میخواستم مث بقیه فکر کنم دخترم تا ۱۲ سالگی دندونی نداشت که غذا بخوره و حتی دندونای دائمیش هم خراب میشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲.تحقیق کنین ..‌در مورد‌ پزشک خیلی پرس و جو کنین ..

چون اینکه با تجربه و کاربلد باشه خیلیییی مهمه

2728

۳. به دوتای اولی عمل کن😄 همین 

میگن شیر شب تاثیر داره رو خراب شدن دندونا... چون ما مرتب مسواک‌ میزدیم و بازم دندوناش خراب شد

بیهوش کردی

نه عزیزم.. پیش یه دکتر کاربلد بردم 

اولش خیلی گریه کرد و همکاری نمیکرد .. 

بعد دیگه تیم دکترش سرشو گرم کردن... بازم گریه میکرد ولی در حد نق زدن بود...

الان که ۲ ماه گذشته ازون روزا میگه اصلا درد نداشتم...‌و این یعنی هیچ خاطره ی بدی براش نمونده

کلی هم بهش جایزه اسباب بازی دادن😂

2738
منم دخترمو یه ماه پیش بردم دندونپزشکی دکترش خیلی خوب بود .اصلا صدای دخترم در نیومد .متولد ۹۶ هست

دقیقا دکتر خوب واقعا نعمته ...  منم اولش بی تجربگی کردم فکر نمیکردم فرقی داشته باشن زیاد.... واسه ی همین تاپیک زدم که بقیه اشتباه منو نکنن و حتما واسه ی دکتر خوب پیدا کردن وقت بذارن

پیش کی بردین 

من گرگان زندگی میکنم

دکتر فلسفی

[QUOTE=311277727]من گرگان زندگی میکنم دکتر فلسفی[/QUOدکتر فلسفی راضی بودید  اخه من خیلی بد شنی ...

عالی بودن

شمام گرگانین ؟ چه جالب

چند نفرن مگه تو مطب  ریاحی سه نفر بود کمک کردن  و دو تا عصب کشی ۶ یا ۷ ت گرفتم واسه شما ...

۴.۵ نفری بودن..ولی خب دونفرشونم کافی بود

عصب کشی واحدی ۲و۶۰۰ بود