2733
2739
عنوان

شامپوی خوب چی یشنهاد میدین؟

13 بازدید | 13 پست
جز شامپو کلیر و هدشولدرز واکتیو ک خودم استفادهمی کنم.شما از چه شامپویی استفاده میکنید ک مو زود چرب نشه؟؟؟
حتمن باید داشته باشم؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه از کلییر خیلی راضی ام چرا دنبال چیز دیگه ای هستی
خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید
2731
دوکری هم بد نیست
خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید
2740
Phytocedrat
ولی برای چربی مو فیتو سدرات خوب بود
شامپو فیروز عالیههههههه شامپو بدنشم استفاده میکنم شوهرمم چند وقته مال منو میزنه راضیه میگه دیگه بعد بچه دار شدنمون خانودگی با هم شامپو فیروز استفاده میکنیم خخخخخخ
من و عشقم ila گاهی میشود تمام زندگی را در آغوش کشید فقط کافی است تمام زندگی ات یک نفر باشد