2733
2739
عنوان

دلم میخواد زود زایمان کنم، خسته شدم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 61 پست
ماما گفت بچه 37 هفته رسیده و باید انتظار هر لحظه شروع درد و داشته باشیم

خوددانی 

خوشبـختی همـــان لحظه ایـست ڪه احساس میڪنی خُـــدا ڪنارت نشسته و تو به احترامش از گناه فاصـله میگیـری 🌸🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه سوال بین دلژین و نوژا کدوم اسم قشنگ تره 

منم ۳۶ هفتم ولی اسم انتخاب نکردم 

خدایا میدونم خودت کمکم میکنی همونی چیزی که دوست دارم برام اتفاق بیوفته لطفا برام یه صلوات بفرستین ممنونم 
واای دقیفا منم همینم،منم ۳۶ هفته هستم  منتظرم ۳۷ تموم بشه بعد پیاده روی کنم رابطه داشته باشم د ...

میکم کاش تو شهریوری دنیا میومدن تو مهر نیمه دومی میشن😑

من اصلا این حرفو قبول ندارم اصلللللا

چرا من قبل زایمان باز حداقل شبا یکم میخوابیدم ولی بعدش تا چهار ماه شبا سه ساعت میخوابیدم بعد فقط سر پا بودم بچم کولیک داشت یعنی منو همسرم داغون شدیم 

تقصیر من نیست که !!تو من زن افریدی !یه مادر که همه زندگیش فدای بچه هاش کلی درد میکشه کلی سختی تهشم فقط تا هفت سالگیش حق من .یه خواهر که همیشه دلسوز برادراش و زندگی خواهرش .یه دختر که همیشه نگران حال پدر مادر .یه همسر که با همه ناسازگاری بازم موقع خواب ایت الکرسی میخونه برا سلامتی مردش فوت میکنه به صورتش .ودراخر یه زن که پیر شده ودلش هزار تیکست .شکرت خدا
2740
میکم کاش تو شهریوری دنیا میومدن تو مهر نیمه دومی میشن😑

نه الان دیگه فرق کرده مهر ماه هم بچها همراه نمیه اولی ها مدرسه میرن 

تاریخ آخرین اولین روز پریودتون کی بوده ؟ 

خدایا میدونم خودت کمکم میکنی همونی چیزی که دوست دارم برام اتفاق بیوفته لطفا برام یه صلوات بفرستین ممنونم 
منم انتخاب نکردم😑😑 از اسمای ژ دار خوشم نمیاد

شما بین چه اسم هایی گیر کردین ؟ 

اسم دنیز یا نیلا به نظرت چطوره؟ 

2706