2733
2734

دلداری نمیخوام غمگین نیستم. ولی فکری ام.

شوهرم نه محتاجه نه معتاد. توی این چند سالی که با هم زندگی کردیم خونه و ماشین و مغازه خریده. ولی هرجا کم میاره رو طلای من حساب میکنه.

بالای ۳۰۰ گرم طلا داشتم. و یه جفت حلقه ی پلاتین نگین برلیان😊

هربار یه مقدارشو برد فروخت تا رسیدم به یه جفت گوشواره. اونم با اصرار من، نگه داشتیم واسه روزمبادا.

اول هم از طلاهایی که از خونه پدرم بردم شروع کرد.

حالا زنگ زده میگه طلبکارم پول خواسته برو بفروشش. گفتم الان؟ شب شده که! صبح خودت ببر. میگه آره. (حالا این آقا چندسال پیش بخاطر یه اس ام بانکی که ساعت ۸ و نیم واسش رفت، اونم توی مردادماه، چند روز با من دعوا کرد که چرا تا این ساعت بیرون بودی)شلیل خریده بودم. خوب یادمه.😐

معامله کرده. چک داره. واسه اینکه استرس نداشته باشه اینم فدای سرش. حقیقتش دوستش دارم.

ببینیم از این به بعد چرخ روزگار چطور میچرخه

چی میگید؟

این ره که تا حالا رفتم به ترکستانه؟😅

یه چیزی بگید یا آرومم کنید یا سرزنشم کنید. ولی جان من با غلتک از روم رد نشید. آروووم و پاستوریزه🙏

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زندگی مشترک واقعا خیلی پیچیده اس نمیشه همینجوری نظر داد. اگه تا الان از زندگی باهاش راضی بودی دیگه یه گوشواره هم بده روش بره

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...
2738

منم جای تو بودم حالم مثل تو بود برو بهش بگو حستو

شبی که رفتم با لبخند این جهان را ترک خواهم کرد چون میدانم رسالتم را به انجام رسانیده ام❤️خدایا بزرگ ترین آرزوم رو براورده کن❤️کوچیکاشم میخوام چون میدونم میدی❤️کمم نمیخوام به اندازه ی بزرگیت بده
ابجی به نظرم اگه زندگیت دوس داری بفروش . انشاالاه بهترش رو میخری عزیزم

بخدا همین کارو کردم. ولی حلقه ها رو به هیچ وجه دلم نمیاد

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
چیزی بنامت کرده؟

بخدا هیچی

از پول تو جیبیهات طلا بخر پارسیان بخر ولی متوجه نشه زن اینده داره

نباید خالی باشه

خودم طلا ندارم ولی خب واقعاً پول نبوده که پس انداز کنم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2706