2733
2739

مثلا ممکنه اگه یکی تحصیلات بالا داشته باشه از نظرتون آدم موفقی باشه 

یا شاید به کسی که خونه و ماشین های لاکچری داره و سفر های خوب می‌ره بگید موفق 

شاید به کسی که کارآفرین باشه بگید موفق 

یا کسی که روابط عاطفی قوی ای می‌تونه ایجاد کنه 

یا کسی که می‌تونه به دیگران کمک زیادی کنه اسمشو بذارید موفق 

چی از نظر شخص شما یعنی موفقیت ؟ یکی به چه سطحی برسه فکر میکنید آدم موفقیه و گوش تون تیز میشه ؟ 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول از همه با خودش حالش خوبه

عزت نفس و اعتماد بنفس بالا داره 

استقلال مالی داره

شخصیت قوی و با اراده ای داره

به کسی وابسته نیست

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2742
آدمی که وقتی ما داریم یللی تللی میکنیم اون داره واسه هدفهاش تلاش میکنخ

یعنی به نظرت تلاش از هدف مهم تره ؟ یا منظورت اینه که کسی که می‌دونه میخواد به چی تبدیل بشه خود به خود یعنی موفق؟ 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738
تمان موارد بالارد داشته باشه

این که می‌شه کمال گرایی 

کسی که سطح دانش یا هنر بالایی داره

حتی اگر پول هم نداشته باشه(که امکانش بسیار کمه) از نظر من موفقه

البته منظورم فقط با هنرمند و دانشمند هست نه عالم دینی و... 

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"

آدم موفق آدمیه که برای رسیدن به هدفش تلاش میکنه صرفا تلاش کردن براش مهمه از شکست نمیترسه آدمی که حالش خوبه آدمی که جلو مشکلات گردن خم نمیکنه آدمی که از خودش راضیه 

با سورهٔ دل اگر خدا را خواندی🦋                                   حمد و فلق و نعرهٔ مستانه یکیست🦋                                                                                       
یعنی به نظرت تلاش از هدف مهم تره ؟ یا منظورت اینه که کسی که می‌دونه میخواد به چی تبدیل بشه خود به خو ...

تلاش در راه رسیدن به هدف مهمههههه 

موقعی که ما بی انگیزه و بی هدفیم موقعی که نمیخاییم سختی به خودمون بدیم ولی یکی داره با نهایت قدرت به سمت اون چیزی که دوست داره میره

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
بنظرم یه خانم مستقل که دستش تو جیب خودش باشه نیازی به کسی نداشته باشه موفقه

یعنی هر کسی در آمد خوب داشته باشه الزاما توی ذهنت مساوی موفقیته ؟ یعنی فرقی نمیکنه برات که کارآفرین باشه یا برای کسی کار کنه ؟ شغلش مثلا بلاگری باشه یا علمی باشه ؟

اول از همه با خودش حالش خوبه عزت نفس و اعتماد بنفس بالا داره  استقلال مالی داره شخصیت قوی و ...

استقلال مالی یعنی چی ؟ یعنی به چه سطحی از درآمد رسیده باشه توی ذهنت میگی واو این آدم چقدر موفقه ؟ 

نوع شغل می‌تونه توی تعریفت از موفقیت اثر بذاره ؟ 

مثلا یکی که آرایشگر هست یا کسی که بلاگر هست یا کسی که پروژه های علمی انجام میده یا کسی که کارآفرینه برات توی تعریفت از موفقیت تفاوتی به وجود میاره ؟ 

آدم موفق آدمیه که برای رسیدن به هدفش تلاش میکنه صرفا تلاش کردن براش مهمه از شکست نمیترسه آدمی که حال ...

صرفا تلاش مهمه ؟ یعنی حتی اگر هدفش نتونه براش خلق ثروت کنه اون حس خوبی که توی مسیر بودن داره باعث میشه بهش بگی موفق ؟ دور و برت همچین آدمی دیدی ؟ واقعا توی ذهنت بهش میگی موفق؟ 

2706