2733
2734

چطور باقالی قاتق. تازه دو لپه رو خشک کنم؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

فعلا اینجاسیله دارم یخ میکنم امروز خیس شدم الان لرز دارم فعلا سوپ نیاز دارم خوب شدم میگم

میکاپ کنمم دافن💐آرایشو پاک کنمم دافم.                    گلهای بهاری خود ب خود شکوفا میشوند و دیداری دوباره درراه است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا اینجاسیله دارم یخ میکنم امروز خیس شدم الان لرز دارم فعلا سوپ نیاز دارم خوب شدم میگم

سپاس 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2728
2738

واقعا ؟؟؟کدوم شهر ؟؟!میگن الان خیلی شلوغه

اگر دیدی جوابتو ندادم بدون من همین یه سیم کارت بیشتر ندارم یه کاری نکن برم از سیم کارت ذخیره ام (مادر بزرگم) استفاده کنم 🥴🙈😑

من خشک نمیکنم همیشه پوست کنده تازه میذارم فریزر خوشمزه تره تازش اصلا تا حالا با خشک درست نکردم با اینکه غذای مورد علاقه شوهرمه حداقل هفته ای یه بار باید درست کنم

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
تو این هوا که خشک نمیشه مگه اینکه بزاری جلو پنکه چون رطوبت بالاس  و بارونیه باید بزاری فریزر&n ...

من شهر دیگه ای هستم آیا با مایکرو میشه خشک کرذ

2706