2733
2734

سلام خانما،من یه دختر ۲۵ساله ام که سه ماهی میشه عقد کردم و تاریخ عروسیمونم مشخص نیست زودترین تاریخ ممکن حداقل ۷ماه بعده،ما تو دوتا شهر متفاوت زندگی میکنیم و تقریبا هر یه هفته همو میبینیم،همسرم خیلی گرم مزاجه،خودمم گرمم ولی خب نه به اندازه اون،بعد چون هر روز همو نمیبینیم ازم میخواد س ک س چت داشته باشیم،من خیلی نمیتونم تصور کنم تو س ک س چت و گاهی وقتا تو چت همکاری نمیکنم باهاش و ناراحت میشه،به نظرتون چیکار کنم؟وقتایی که کنار همیم اگه بگه ۲۴ساعته رابطه داشته باشیم مشکلی ندارم و خودمم مشتاقم، ولی تو چت نمیتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب تو هم خیلی قشنگ ک ناراحت نشه بگو عزیزم بغلت کجا پشت تلفن کجا من پشت تلفن حسی نمیگیریمو اذیت میشم ...

حتی بهش گفتم تو چت چیزایی بگوو که تو واقعیت تجربه کردیم حداقل  که منم بتونم همکاری کنم باهات،اونم هر دفعه میگه باشه و اینا،سری بعد باز یادش میره ،بعد چون الان خیلی فشار کاری و روحی روانی روشه من نمیخوام اذیت بشه مجبور میشم چیزی که میخواد رو انجام بدم

همین دیشب اولش گفتم حس ندارم و اینا یکم اولش خورد تو ذوقش گف باشه وقتی تو نمیخوای انجام نمیدیم،ولی یکم بعد باز گفت خیلی نیاز دارم اگه میشه انجام بدیم بعد یکمم نرمم کرد قبول کردم ولی بعدش زیاده روی کرد🥴

2740
ای بابا چقد گیر میدی بنده خدارو

هر کاری میخواد براش انجام بده تو بهش نگی کی میخواد بگه دخترا تو خیابون من تو عقدم که بود حتی بغلم نداشتیم ولی زنگ که میزد یه ساعت بیشتر در مورد س ک س حرف میزد تا ارضا بشه منم کلی خسته بودم کار داشتم و ...... ولی کارشو راه مینداختم

بچه ها منظورم از اسم عنوانم امام رضاست تورو خدا کم بگید شوهرته شوهرته .....