2737
2739
چقد واریز کردین برای سورن؟ آخه پارس سفارشی ۳۰۹ تومنه  ولی سورن گرونتره

۳۴۱ میلیون. آره سورن گرونتره. یک جورایی مجبور شدیم بخریمش. برای شما پیامک پارس سفارشی اومد؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۴۱ میلیون. آره سورن گرونتره. یک جورایی مجبور شدیم بخریمش. برای شما پیامک پارس سفارشی اومد؟ 

من پارس ای ال ایکس نوشتم  برای پدرم پارس سفارشی   دوتایی هم تحویل زمستونیم ولی هنوز پیامکی نیومده  میگن تا نیمه مهر ماه برای همه پارسهای امسال پیامک واریز میاد قطعا ماهم باید یکجا واریز کنیم 😫😫😫  من نصفش رو دارم فعلا

امیدوارم جور بشه  برام دعا کنین لطفا 

من پارس ای ال ایکس نوشتم  برای پدرم پارس سفارشی   دوتایی هم تحویل زمستونیم ولی هنوز پیامکی ...

سریع وامی یا قرضی بگیرید. وقتی پیامک بیاد یک هفته ای باید واریز کنی. من هم نصف پولم را کم داشتم خدا را شکر روز آخر جور شد و یک بنده خدایی بهم قرض داد

2728
2740

سلام وقت بخیر 

دوستان من همگی گوش بدین ، 

اگر براتون از ایران‌خودرو به گوشیتون پیامک واریز وجه نیومده ، اید برید داخل سایت ایرانخودرو ، قسمت میز خدمت مشتری ، به این قسمت که وارد شدید ، برید قسمت لیست پیامک های من  رو باز کنید و یا اگر عکس پاکت نامه رو دیدین روش کلیک کنید پیامهای واریز وجه اونجا براتون اومده ، خودم دیروز رفتم تو سایت ایران‌خودرو و اتفاقی که خاست خدا بود دیدم اونجا پیامک اومده، اما واریز وجه برای ۱۱/۱۰ بوده که الان ۱۱/۲۴ هست و وقتش برای ما گذشته ، زنگ زدم به ایران‌خودرو  و با کارشناسش صحبت کردم گفتند منتظر باشید ‌داخل سایت ایران‌خودرو قسمت پیامهارو تند تند چک کنید دوباره براتون پیامک میاد، ممکن هست تا قبل عید بیاد و اگر نیومد باز هم چک کنید ممکنه سال جدید پیامک براتون بیاد، حالا شما هم هر روز هم سایت ایران‌خودرو چک کنید و هم میتونید زنگ بزنید به خود ایرانخودرو و با کارشناسشون صحبت کنید راهنماییتون میکنند، اینم شماره ایرانخودرو 82272727

یک صلوات برای ظهور مهدی فاطمه بفرستید 

ممنونم