2733
2739

تو تاپینک قبلی نوشتم یه جلسه مراسم خواستگاری برگزار شد

ولی جواب من رد بود تا اینکه خود پسر خواست باهم در ارتباط باشیم و چند روز حرف زدیم 

.

.

.

تو جلسه ی خواستگاری به من گفت دوست دختر نداشتم اما تو حرف زدن گفت صادقانه بخوام بگم داشتم 

قلیون تفریحی ،مشروب تفریحی ، کارم پیش بابامه و سیگارم قبلا میکشیدم ....

اینو بگم از لحاظ امکانات و مالی فوله

ولی حس میکنم معتادم هست

.

.

جواب رد محترمانه چه طور بنویسم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گولشو نخوریا تفریحی ینی مرتب،من شوهرم چیزی از سیگار تو خواستگاری نگفت تو اشنایی گفت تفریحی بعد ک هروقت با دوستاش بود میکشیدن خو اینم هرروز دوستاشو میدید و دیگه دعوا اساسی کردم تا نکشید ممکنه این اقا دعوا براش کار ساز نباشه گول امکانات نخور،بهش بگو شما خیلی پسر خوبی هستین ولی کیسی ک من بخوام یه عمر باهاش زندگی کنم نیستی 

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
2738
چه اشکالی  داره برای گزشته بوده:| و رابطه جنسیم بگو  اگه مایلی بریم ازمایش بدیم که ر ...

چقد خوبهه۶۶۶۶مازلتتدلهابیعلربهلزبل

ما رسم داریم ک دختر رو میفرستن آزمایش بده سر عقد میگم به نظرت اگ منم ازدواج کردم موقع عقد بگم طرف هم بره؟

گولشو نخوریا تفریحی ینی مرتب،من شوهرم چیزی از سیگار تو خواستگاری نگفت تو اشنایی گفت تفریحی بعد ک هرو ...

متاسفانه منطقه ی کوچیکی زندگی میکنم که سریع طعنه میزنن 

با توجه به شرایط و معیارهای هردمون من این چند روز 

فکرامو کردم. مسیر و معیارهای من با شما هم جهت نیست

زندگی توام با  شادی و خوشبختی براتون آرزو میکنم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
متاسفانه منطقه ی کوچیکی زندگی میکنم که سریع طعنه میزنن 

بزنن مهم ابنه که تو خوشبخت نمیشی با این ادم 

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
بگو قصد ازدواج نداری فعلا ولی ببین اسی اکثر پسرا این تجربه هارو دارن و یطورایی خیلی عادی سازی شده

ولی اعتیاد ته 

ولی واسه کسی ک خودش رابطه نداشته و گدشته پسره هم براش مهمه عادی نشده

2706