2752
2734
عنوان

خواستگاری که دو بار جدا شده رو رد کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 47 پست

اگه بتونی با نامزدهای قبلیش صحبت کنی عالی میشه .

دوست من با آقای نامزد شد که جدا شده بود قیل عقد وعروسی بعد یه مدت بهم خورد واون آقا بعد یک بار نامزدی دیگه ازدواج کرد یعنی درواقع ۳ بار. حواستو خیلی جمع کن .

بی شوهری بسی بهتر از شوهر بداست. ضرب المثل از خودم

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
اگه بتونی با نامزدهای قبلیش صحبت کنی عالی میشه . دوست من با آقای نامزد شد که جدا شده بود قیل عقد وع ...

دوستت ازش جدا شد؟ علتشو میدونی؟ آره چند بار طلاق تو عقد مشکوک میکنه آدمو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستت ازش جدا شد؟ علتشو میدونی؟ آره چند بار طلاق تو عقد مشکوک میکنه آدمو

بله دوست جدا شد . پسره در مورد همه چی بهش دروغ گفته بود وبه شدت تحت نفوذ خانوادش بود

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
بله دوست جدا شد . پسره در مورد همه چی بهش دروغ گفته بود وبه شدت تحت نفوذ خانوادش بود

اوه اوه پس دروغگو بوده، آره در مورد دخالت خانواده هم یه نفر دیگه از کاربرا هم گفت دلیل مهمیه اونم

2731

بنظرم هرکسی حق داره ازدواج کنه حتی اگر دوبار که نه، بیست بار طلاق گرفته باشه. اما شما باید مطمئن شی که چی بوده دلیل این طلاق. ممکنه ایشون اخلاق‌هایی داشته باشه که هیچکدوم ازون دوتا خانم تحملشو نداشتن و جدا شدن. تحقیق تو این مورد خیلی مهمه. در نهایت تصمیم با شماست

من یه اشنا دارم چندین ساله باهاش در رفت و آمدم ، خانومه

دوبار جدا شد ، ولی فقط از بدشانسیش بوده ... اولی معتاد بوده دومی خیانتکار و به شدت هرزه ، از نظر من بهترین تصمیمو در هردومورد گرفته ، چون خانومه رو هم میشناسم و هم همسرای سابقشو میدونم خانومه مقصر نبوده

اینو تعریف کردم ک بگمت ، زود قضاوت نکن

فرصت آشنایی بده ، همه یکی نیستن ، یکی از بدشانسیش این اتفاق براش میفته یکی از بداخلاقیش .

عمر شد حرام ، باختم تمام/ آبرو و نام در قمارِ دل/ بعد از این ضرر ، ابلهم مگر/ خم کنم کمر ، زیر بارِ دل/         طرفداران کودک همسری ، مادران پسر دوست ، افرادی که از کلمه دهاتی به عنوان توهین استفاده میکنند ، موافقان تنبیه بدنی ، متعصب ها ، من را ریپلی نکنند ، من برای اعصاب و روان خود ارزش قائلم و از احمق ها دوری میکنم🤢
2706