2752
2734
عنوان

خواستگاری که دو بار جدا شده رو رد کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 47 پست

سلام دوست عزیز

بهترین کار اینه که هم تحقیق صورت بگیره هم مشاوره برین

اما برای دوستانم که دوبار جدا شدن تو عقد و به عیب دار بودن طرف وصل میکنن بدونن که همه ی ما دارای نقص هستیم لطفاً قضاوت نکنید

شاید اصلا طرف بد شانسی میاره دختر مناسب گیرش نمیاد 

نمیشه گفت که مشکل اخلاقی یا عیب بزرگ داره

بالاخره ازدواج مثل هندونه در بسته است نمیشه حدس زد قراره چی بشه

سلام عزیزم راحت رد نکن

یه موردتواشناهای ما که پسردوبار توعقدجداشده بود البته خانواده پسرمیگفتن هردوبار مشکل ازدخترا بوده

خلاصه بایه دختری ازدواج کرد و مراسم عروسی مفصلی هم گرفتن و الان دوتا بچه دارن و ظاهرا خوشبختن دیگه اززندگیشون خبرندارم

یه موردهم پسرعموی خودم که بازنش مشکل داشت جداشد

بعد بایه دختری که چندسال ازش بزرکتربود ازدواج کردو الان دوتابچه دارن و خیلی خوشبختن و وضعشونم داره خداروشکرهرروز بهتروبهترمیشه

فقط خواستم بگم ندونسته ردنکنی سعی کن بری با نامزدای قبلیش صحبت کنی اگه جدی شد

و باخود اقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا  اونوقت دخترا افتخار میکنن ده تا خواستگار داشتیم ولی پسر نباید دو جا بره خواستگاری چه حرف غ ...

نظرمنه عزیزم واس همین همیشه از سنتی بدم میومده ک پسر ده جا بره خواستگاری اخرشم پسندش نکنن یجام شاید خودش پسند نکنه هرکس نظری داره 

❌لایک نکنیدلطفا❌❌