2733
2739
عنوان

لحظه ی استجابت دعاست

50 بازدید | 6 پست

سلام

بچه ها خیلیا میگن دعاتون مستجاب میشه اینجا براشون دعا کردین حاجت روا شدن منم قبل حاجت روا شدم الان حاجت مهمی دارم داره جونو توانمو ازم میگیره  بازم دعا کنین حاجت روا بشم ان شاالله خیلی زود بیام بهتون بگم

خیلیییی مستاصلو پریشونم😭😭😭

شب جمعه س خیلی دعام‌کنین من محدثم

خیلی معتقدم دعا در حق هم مستجاب میشه دعا کنین حاجتمو بگیرم برای تک تکتون و حاجتتاتون دعا و نذر میکنم ان شاالله

با اینکه باورم رو نسبت به همه چی از دست دادم  اما  برات دعا میکنم  ولی دلخوش نباش& ...

دعا در حق هم مستجاب میشه بارها شده وقتی کسی از ته دل برات دعا کنه مستجاب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخه سیلابس هاشون باهم متفاوته. میخواستم بدونم کدومش برای مهاجرت و تحقیقات بهتره 🌹🙏🏻

من نظرمو گفتم به عنوان کسی که دانشجوی دکتری بیوتکنولوژی پزشکیه و درسشو خوندم باز شما اینو میگین والا نمیدونم...اولا که تو تحقیقات کلا هیچ مرزی وجود نداره بین این دوتا رشته یجوری میکس هم هستن که دیوار نمیشه کشید بینشون

برای مهاجرتم والا منی که دعوت نامه داشتم خودشون منو میخواستن نرفتم باید بگم که شده بیشتر حالت کلاس و لاکچری بودن واژه مهاجرت وگرنه انقد دنگوفنگ داره که ۹۰درصد رفته ها پشیمونن یا برمیگردن 

۱۰ درصد راضین که اونام با سرمایه  چند ده میلیاردی خانواده مهاجرت میکنن و راحتن

و خیلیا واقعیتو نمیگن و برای کم نیاوردن نمیگن اشتباه کردن

دیگه بقیشو هرچی صلاح میدونین

این دوتا رشتم فقط یسری درسای انتخابیشون متفاوته که در اصل و کار عملی بازم هیچ فرقی ندارن