2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلت نبوده خط دوم هاله سفید بوده که فک کردی مثبته

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
2731

من بی بی هاله انداخت رفتم خون منفی بود بعد پربود نشدم چند روز بعدش رفتم بتا مثبت شد

در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش ازواقعه گمان نداشتم بتوانم...حتی بعدها،باور نکردم که درآن ماجرا تاب آوردم.انسان خودش را نمیشناسد،خصوصا قدرت هایش را...

من نامزد بودم بی بی چکم کامل مثبت مثبت شد اما ازمایشم منفی بود حتی سونومم سالم بودم بدون کیست.بعضی مارکا آشغالن..اتفاثا الان تاپیک زدم راجبش

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅

البت بگم مشکل از بی بی چکای گو هیه ک اومده بازار خط تبخیر هم جدیدنا همون ثانیه های اول رنگ میده درصورتی ک الکیه ...

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅
من نامزد بودم بی بی چکم کامل مثبت مثبت شد اما ازمایشم منفی بود حتی سونومم سالم بودم بدون کیست.بعضی م ...

یاد خودم بودم عقدی بودم زدم مثبت کاذب شد😂وای ک چی سر بدبخت شوهرم دراوردم

در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش ازواقعه گمان نداشتم بتوانم...حتی بعدها،باور نکردم که درآن ماجرا تاب آوردم.انسان خودش را نمیشناسد،خصوصا قدرت هایش را...
2740
یاد خودم بودم عقدی بودم زدم مثبت کاذب شد😂وای ک چی سر بدبخت شوهرم دراوردم

میتو..حالا مام قهر بودیم زنگش زدم بیا ک بدبخت شدیم باورش نمیشد عکسو تو تلگرام دادم اونم سردرنمیاورد داد و بیداد میکردم اومد دنبالم رفتیم دکتر....و...چه دورانی بودااا

البت بگم مشکل از بی بی چکای گو هیه ک اومده بازار خط تبخیر هم جدیدنا همون ثانیه های اول رنگ میده درصو ...

برای من تاحالا هاله هم ننداخته یکم دلم خوش بشه😅😅😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
برای من تاحالا هاله هم ننداخته یکم دلم خوش بشه😅😅😅

همون بهتر نشه..من الان تاپیک زدم بخونش 

.تالاب وای نگو ک یادم میوفته سکته میکنم .ی ماه پیش بیبی چک زدم ی حاله انداخت یعنی دیگه میخواستم برم قرص سقط بخرم صبحش آزمایش دادم بهدظهر ج شو گرفتم منفی بود😐دخملمم اونموقه 2ماهش بود

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃
برای خیلی ها پیش میاد بیبی چک متاسفانه مثبت کاذب داره  یعنی باردار نیستی

یعنی ممکنه دوتا بی‌بی چک مثبت کاذب باشه؟ قبلا هاله مینداخت بعد از چند روز زدم هاله پرنگ تر بود 

2706