2752
2734
.تالاب وای نگو ک یادم میوفته سکته میکنم .ی ماه پیش بیبی چک زدم ی حاله انداخت یعنی دیگه میخواستم برم ...

وای چه ترسناک بچه منم تازه یک سالشه ولی من یه چیزی زیر دلم حس میکنم تا حالا دوتا بی‌بی چک زدم اولی بی رنگ بود دومی هاله پرنگ تر شده بود ولی آزمایشم منفی بود بازم شک دارم میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مثلت نبوده خط دوم هاله سفید بوده که فک کردی مثبته

من عقب ننداختم دوسه روز زودتر شدم ولی خونریزی کم بود ولی لک هم نبود بعد تست قبل پریودی هاله افتاد بعد از پریودی هاله پرنگ تر افتاد تقريبا مثبت بود رفتم آزمایش دادم گفت منفیه  ولی همچنان تا میشینم و بلند میشم زیر دلم یه چیزی حس میکنم عفونت هم ندارم

عزمزمه شما بارداری قبلیتون که کم میرفت بالا موفق بود؟ مشکلی نداشتین؟ من الان شرایط شما رو دارم بت ...

اره عزیزم الان بچم نزدیک دوسالشه دکترم گفت اینقدر تو اینترنت دنبال ترس برا خودت نباش منم بیخیال شدم بعد دیدم رفت بالا بتا 

برا من هاله انداخت ازم منفی بود

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون