2737
2739

سلام

گلیم ساده میبافید یا سوزنی؟

ازش درآمد هم داشتین؟

اگه خدا بخواد میخوام گلیم بافی رو شروع کنم میشه راهنمایی بفرمایید که وقتی بافتم کجا میتونم بفروشمش؟ حوصله ام سر رفته از بیکاری تصمیم گرفتم اینو یاد بگیرم یه درآمد داشته باشم به نظرتون شدنیه؟

خدا آن حس زیبایی است که در تاریکی صحرا، زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را، کسی آهسته می گوید: کنارت هستم ای تنها!.... و دل آرام می گیرد.

گلیم ساده رو از نت و فیلم های آموزشی یاد گرفتم یه کوچولو هم بافتم حالا میخوام یه دار بزرگ بگیرم

به نظرتون با همین گلیم ساده پلکانی مثلا یک در یک و نیم میشه بافت و فروش داشت یا باید گلیم سوزنی رو برم کلاس یاد بگیرم؟

خدا آن حس زیبایی است که در تاریکی صحرا، زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را، کسی آهسته می گوید: کنارت هستم ای تنها!.... و دل آرام می گیرد.

یعنی هیچ کس اینجا گلیم بافی نمیکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘