2733
2734
عنوان

علائم زایمان

51177 بازدید | 50 پست
سلام سلام😍 وقتتون بخیر. من به سونوی ان تی الان ۳۷ هفته و ۳ روز و براساس پریودی ۳۸ هفته و ۳ روزمه. ولی چون الحمدالله بارداری راحتی داشتم و اصلا سنگین نشدم همش کارامو انجام میدم.یا دارم چیزای مختلف میپزم یا خونه تمیز میکنم.حالا دیشب حسابی از بیخ و بن خونه رو تمیز‌کردم از صب دل درد و کمر درد پریودی دارم.کلااااا هم نمیدونم درد زایمان و این چیزا چیه😑😑😑میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید اصلا درد زایمان چی جوری شروع میشه؟؟ چی هست؟؟ ممنون از لطفتون😍
بس خدا رو شکر کن ک تو بارداری اذیت نشدی یه نعمته منم اطلاعی ندارم. اما بهت حسودیم شد خخخخ!!!
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لیانا عزیزم.واقعا حس خووبیه😍 من تازه دیروز با دست تونستم سر پسریمو حس کنم انقده ذوق کرده بووووودم😂😂😍😍به حق علی اصغر امام حسین الهی همه‌منتظرا درک کن این حالتارو
2740
خب خداروشکر. بارداری راحت خیلی خوبه دیکه بعت فعالیت درد میاد سراغ ادم ولی اینو از همه شنیدم ک هرجقد درد زایمان رو نشناسی موقعی ک بیاد سراغت میفهمی این همون درده!!!!
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
شکمت سفت میشه و میاد بالا و حس میکنی باد توش پر میکنن بعد چند دقیقه دوباره خوب میشه و سر وقت معین مثلا ۵ دقیقه دیگه دوباره تکرار میشه
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
2706