2737
2739

کلا دیر دندون در آورد یکسالش بود دندون در آورد اونم از بالا...اللن‌چهار تا دندون دارا از بالا ولی پایین دندون نداره ...خیلی نگرانشم...کسی تجربه داشته ؟

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

اشکالی نداره عزیزم در میاد

دختر منم پراکنده دندون در آورد

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خیلی دیر در آورده  ولی معمولا همینجوری ترتیبشه  دختر منم همینجوری درآورد

آره دیر  دندون در آورد ‌‌‌..‌ده ماهگی راه افتاد ولی دندون در آوردنش دیر بود ‌‌‌لازم نیست دکتر ببرمش؟

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
عیبی نداره بهش قطره ویتامین‌ دی با مشورت پزشک بده و عصاره پای مرغ و قلم گوسفند زودی در میاد

منم حس می کنم  شاید ویتا مینی چیزی کم و زیاد ه تو بدنش ...

2740
شاید ولی قبل دارو دادن با دکتر هماهنگ باش دز درستی بدی

آره میبرمش دکتر ‌‌ حتما 

آره دیر  دندون در آورد ‌‌‌..‌ده ماهگی راه افتاد ولی دندون در آوردنش دیر بود ‌‌‌لازم ن ...

نه به نظرم

مکمل هاشو میدی؟

مانده ام خیره به راه... نه مرا پای گریز! نه مرا تاب نگاه..!💔
آره دیر  دندون در آورد ‌‌‌..‌ده ماهگی راه افتاد ولی دندون در آوردنش دیر بود ‌‌‌لازم ن ...

سلام عزیزم،خوب هستین،ببخشید میشه خواهش کنم منو راهنمایی کنید لطفا ،شما دخترتون پیش دکتر سیاری بردین؟ راضی بودین؟ دختر من شش ماهشه رفلاکس شدید و آلرژی داره،هر شیرخشکی هم میخوره یا کهیر میزنه یا تشدید رفلاکس میشه

سلام عزیزم،خوب هستین،ببخشید میشه خواهش کنم منو راهنمایی کنید لطفا ،شما دخترتون پیش دکتر سیاری بردین؟ ...

سلام عزیزم  من بعد از سیاری دخترم رو بردم پیش  کار مقدادی ...الان چهار  ماهشه ...خیلی بهتره ..شیر خشک آلرژی میدی ؟   الان دخترم بیومیل سوی میخوره ...ایزومیل هم‌خوب بود 

سلام عزیزم  من بعد از سیاری دخترم رو بردم پیش  کار مقدادی ...الان چهار  ماهشه ...خیلی ...

چهار ده ماه

چهار ده ماه

سلامت باشه عزیز دلم،زیر سایه تون به سلامتی بزرگ بشه،خیلی ممنونم از این که تایم گذاشتین و جواب دادین،بله الان دخترم شیر پپتی میخوره که چون گاهی اوقات ببخشید اسهال میشه،دکتر گفته پپتی جونیور بدم،من حقیقتش دخترم هفته ی دیگه پیش دکتر سیاری وقت داره ،میخواستم بپرسم چجوریه کارش

سلامت باشه عزیز دلم،زیر سایه تون به سلامتی بزرگ بشه،خیلی ممنونم از این که تایم گذاشتین و جواب دادین، ...

دکتر با تجربه آیه...ولی  من پیش مقدادی نتیجه گرفتم...

2706