2737
2734
عنوان

زبان روسی

234 بازدید | 17 پست

سلام دوستان خوبید

ببخشید کسی اطلاعی درمورد زبان روسی داره؟ بنطرتون ارزش خوندن داره؟ بازار کارش چطوره

بنظرتون دانشگاه ش که مازندران هست چطوره؟🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلا این روزا بازا‌ر‌ روابط ایران و روسیه گرمه

هرچقدر این روابط گسترش پیدا کنه ، صادرات و واردات بیشتر میشه و به‌تبع شرکت های بیشتری نیاز به نیروی مترجم روسی‌ دارن

از چه نظر ؟ کدوم دانشگاه ها تدریس میکنن؟

اینده اقتصادی برا چین هست پس بهترین زبان همون چینیه دانشگاهو نمیدونم سرچ کنی میاره برات

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
زبان روسی مازندران؟ خیلی جالبه😀 من بودم میرفتم. سلیقه ایه. من عاشق زبانم و عاشق شمال.

اره خیلی جالبه ،بهش علاقه دارم ولی خب انقدر گفتن بدرد نمیخوره یه رشته دیگه انتخاب کن زبان رو بیرون دانشگاه هم میتونی بری که دو دل شدم 💔💔💔

2738
اره خیلی جالبه ،بهش علاقه دارم ولی خب انقدر گفتن بدرد نمیخوره یه رشته دیگه انتخاب کن زبان رو بیرون د ...

اخه الان که فقط پزشکی پیرا حسابداری کامپیوتر کار دارن. بجز اینا دیگه چی خوبه :/ همه که نمی شه فقط اینا رو بخونن

اخه الان که فقط پزشکی پیرا حسابداری کامپیوتر کار دارن. بجز اینا دیگه چی خوبه :/ همه که نمی شه فقط ای ...

🥲اره واقعا

کلا خانواده من جزو اون دسته ها هیتند تنوع و رشته و راه های جدید رو نمیپسندن😂😅

2706